Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Gözden kaçmış sanırım. @alper hocam galiba yine 3 kitap şeklinde yapacaklar.

Eski kapaklar daha güzeldi. Altın kitaplar da İnkilap gibi topluca eski kapakları değiştirse ne güzel olur.

Ek olarak Gwendy ile ilgili sorduğumda çalışmalarımız sürüyor yakında duyurusunu yapacağız demişlerdi. Elevation ile In the Tall Grass’ı da sormuştum aynı zamanda. İnkilap atağa başladı, devamı güzel gelir umarım.

5 Beğeni

Zevkler ve renkler diyelim. :slight_smile: Sayfa6’daki kapaklar da fena değildi ama bunlar daha bütünlüklü ve ilgi çekici bana göre. :slight_smile:

3 Beğeni

Eski kapaklardan daha güzel Sayfa6 yayınevi ne oldu ?

1 Beğeni

Bence iki yayınevinin kapakları da kötü. :sweat_smile: Altın Kitaplar, bunların yanında şaheser olarak kalıyor benim gözümde. :joy:

4 Beğeni

Zevkler ve renkler meselesi.:slight_smile:

Bu kapak benim nazarımda, değil King kitaplari içinde bütün kitaplar içindeki en kötü kapaklardan biri. Altın Kitaplar orijinal kapaklar hariç yeni King kapaklarının birkaçı istisna hepsi rezalet bence. King’in soy ismini bu kadar büyük ve göze itici gelecek tarzda basmaları da cabası.

9 Beğeni

Her şeyden önce, siyah Stephen King’e daha çok yakışıyor bence. :sweat_smile: Cep’in kapağı belki güzel değil ama diğerleri genel olarak güzel gibi. :joy:

2 Beğeni

Ben telifine o kadar para versem alnıma King dövmesi yaptırırım.

8 Beğeni

Yazarın Bronz Atlı kitabı benim en sevdiğim kitaplar arasına girmişti. :upside_down_face:

5 Beğeni

Editörüm ilk taşı attı :blush:

43 Beğeni

@fortknoxt serhat’a haber verelim, yeni dizi.

6 Beğeni

İthaki Modern gibi güzel eserlerin dilimize kazandırıldığı bir dizi olur umarim. İlk 2 kitap güzele benziyor.

3 Beğeni

Amar El-Mohtar uzun zamandır aklımdaydı, harika oldu bu çeviri işi. Arada keşke self-published yazarlara da et atsanız, harika kitaplar var ve maliyetleri de çok yüksek olmaz diye düşünüyorum.

5 Beğeni

Zamanla seri toplayan okurun manipüle edildiği bir seri olmaz umarım.

1 Beğeni

Umarım güzel bir seri olur. İlk kitabının ismi de okuduğum bir Junot Diaz eserini çağrıştırdı :slight_smile: Belki bir ilintisi vardır.

Hah şuydu;

0000000562070-1

@Bunn-Y hocam bizim ciltli üçlemeler ne oldu iptal falan mı ettiniz yahu :smiley:

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Kitaplar hakkında pek bir fikrim yok ama arkadaşların yorumuna ve kapaklara bakarak güzel bir seri olduğunu düşünüyorum.

2 Beğeni

Kurucular karakterleri hayvanlarda oluşan Grimdark bir eser anladığım kadarıyla. İkisini de çok merak ediyorum :heart_eyes: .

3 Beğeni

Kurucular Dark fanteziymiş. Darksa varım ben. Bu dizi de iyi olacak gibi duruyor.

3 Beğeni

Akılçelenden açıklama var…

5 Beğeni

Yeni seri. Tamamı ciltli kitaplardan oluşacakmış. Sizce neler geliyor?

19 Beğeni

Keşke bir de insanların nasıl değiştireceğini açıklasalar

1 Beğeni