Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

3 Beğeni

O kesinlikle olur, işbankası, YKY gib yayınevleri bile bu dediğinize benzer şeyler yapıyorlar.

1 Beğeni

Görmemiştim teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bunu anlamadım efendim. Tam olarak hangi üçlemeler acaba? :blush:

3 Beğeni

Dungeons and Dragons serilerinden bahsediyor sanırım arkadaş

2 Beğeni

Kapsül Dizisi ciltli mi geliyor şimdi :star_struck:. @Bunn-Y

16 Beğeni

Wooow. Beklenmedik hareketler. :sweat_smile: Tebrikler İthaki’ye :star_struck:

4 Beğeni

Ejderhamızrağı Destanı Üçlemesi
Unutulmuş Diyarlar ilk üçleme.

Akılçelen’den yeni gibi ama yeni olmayan bir açıklama. Tamam kitaplar küçüldü eyvallah da, siz yıllarca çevirmiyorsunuz da adamın kitaplarını, kitapları bölüyorsunuz… Hiçbirinin cevabı yok ki.

Değişim olayını ise olumlu buldum.

Kapsül serisini alırım diyordum ama şimdi hacimsiz kitaplar, ucuz ucuz alırız diyecekken ciltli basılıp hepsini 30 ar liradan almak var. Sıkıntı. Özenle basılmış falan da yazmışlar, çok pis ticaret döneceği düşünülen yerleri getiriyor insanın aklına aman diyim :smile:

5 Beğeni

Çeviri ve editörlük sürecini iyi yönetirler umarım.

1 Beğeni

Türk yayıncılarının ciltlerini hiç bir zaman beğenmedim kitabı ne elde tutmak kolay, ne sayfaları çevirmek kolay, şömiz sert kapaktan sürekli kayar. Bu seri tamamen ince kitaplar olsa gerek…

1 Beğeni

Ahh ahh pandemi demek düşüyor bana sadece. Normalde yanlış hatırlamıyorsam Emre Tüyap’a yetiştirmeyi planlıyordu ama işte… Şimdilik pek bir ses soluk yok efendim.

1 Beğeni

16 Beğeni

Yeni Lem gelmiş :slight_smile: Çevirmeni de değişmiş.

3 Beğeni

Aynı görüşteyim. Özellikle ince kitaplarda cilt kötü oluyor. Ayrıca İthaki’nin ince ciltleri çok sorunlu. Elimdeki Ay Polise ve Golyat ve dahası canım Döngü’den Hikayeler kitabı ciltleri hep esnedi ve yamuldu. Dik koyamıyorsun bunları, yatay koymak gerekiyor.

Bu serinin karton kapak olmasını tercih ederdim.

4 Beğeni

Hayırlısı olsun :slight_smile: Aslında epey oldu bandrol alınalı. Ben ithaki siparişi için onları beklemekten 20 kitap falan yaptım birikenleri herhalde :smile:

1 Beğeni

Hocam Gene Wolfe kitaplarından haber var mı peki? 3. kitap için.

3 Beğeni

Merak edenler varsa diye atıyorum. İç kısım punto şekli aynı sadece punto numarası büyütülmüş sanırım. Keşke el atmışken puntonun şeklinide değiştirselermiş :pensive:

Sayfalar için blurlu kısma bakabilirsiniz.

24 Beğeni

Ah keşke sayfalarından bir fotoğrafta çekseydiniz. Teşekkürler bu arada :smiley:

1 Beğeni

Çektim ama spoiler olur diye kaldırdım ekleyebilirim tekrardan blulu bir şekilde :blush:

2 Beğeni

Olur okumadan bakarız. :thinking:

1 Beğeni