Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Öğrenmek istemiyorum :grimacing: Böyle tahmin etmeye çalışmanın bir heyecanı var :joy:

1 Beğeni

image
530 tl kitap yurdu…platin üyeler

3 Beğeni

Malazan karton kapak fiyatının 200,00 TL olacağını tahmin ediyorum.
Şahsen Amazon indirim kodlarından faydalanıp 80,00 - 90,00 TL civarında temin etmeye çalışacağım. :slight_smile:

Opera Anlık Görüntü_2022-11-10_151857_www.ilknokta.com

19 Beğeni

Ne demiştik. :sunglasses: (20 karakter)

5 Beğeni

İthaki sağolsun bizi yanıltmıyor, beklentilerimizi karşılıyor. :slight_smile:

“Amerikan Sapığı” da çok paraymış.

4 Beğeni

Ciltsizin tam üstüne basmışım ama ciltli de patladım :joy:

1 Beğeni

image
Alındı mecburen

6 Beğeni

Kimden ötürü senden ötürü Melih. Belki bu kitap 300 TL olacaktı. Sen yazdın diye 380 oldu.

4 Beğeni

Olabilir valla, olmaz diyemem :joy: 4.kitapta daha düşük bir şey yazayım :slightly_smiling_face:

@Erdal_01 :trophy:

3 Beğeni

Şaşmaz sayfa sayısı ve ilk kitapların fiyat artışını göz önüne alınca direkt fiyat çıkıyor. Onlarda bizim gibi hesaplıyor olabilirler. :smile:

İdefix’in kodlarla alırız artık 21 Kasım sonrasına. 500’e 100 lira inince %50’yi geçer sanırım. :slight_smile:

2 Beğeni

Çokmuş beee… Bari bunda da eşantiyon birşeyler var mı ki. Kaban kredisi gibi kredi imkani verirler mi acaba🤨

Ciltliyi alacaktım ama ödeme sayfası patladı iki defa. Almasam mı :confused:
Yarın %50 son günmüş. Yarın bir daha denerim artık.

Haftaya gelir diyordum ama yaklaşık iki hafta varmış çıkmasına.

2 Beğeni

10 Kasım’a denk gelmesi ve fiyatının bu kadar iyi olması şahane bir şey. Bugün zaten benim için çok duygusal ve bir gündü üstüne de sevdiğim kitapların devamının gelmesi beni ziyadesiyle mutlu etti.

2 Beğeni

Karton kapaklı bir kitap %50 indirimle bile 120 tl fiyat gerçekten yüksek bir rakam.

1 Beğeni

Malazan sert kapak ve Bruce Dickinson otobiyografisi beraber 175 TL. Bayılacağım şimdi…

Nasıl yani? Ben de Malazan 190 Bruce Dickinson Otobiyografisi de 55 TL olarak gözüküyor. İkisini nasıl 175’e alabiliyoruz.

Karton kapak yerine sert kapak yazmışım. Pardon… :sweat_smile:

2 Beğeni

Est. :slight_smile: Ben zaten Malazan’ı almıştım. Bir tane daha alacaktım fiyatı iyiymiş diye. :smiley: Ona şaşırdım biraz.

2 Beğeni