Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Bence güzel olmuş. Kitap işi Türkiye’de daha çok ticari yönüyle yapılıyor zaten. En azından böyle farklı tematik işler yapılabilir. Ancak metinler ne kadar kalitelidir ya da ne kadarı üst düzeydir iyi düşünülmeli.

1 Beğeni

Dünyada ve Türkiye’de çok uzun zamandır olan bir durum. Cem Yılmaz’ın filmlerinin senaryoları da uzun zamandır birkaç yayınevinden basılıyor zaten…

3 Beğeni

Yazardan güzel bir haber :blush:

8 Beğeni

Lanetli Tavşan - Bora Chung

5 Beğeni

Yazık ki hala Mars Üçlemesinden ses seda yok…

1 Beğeni
8 Beğeni

Puşkin Tepeleri ve Bavul’un ardından Jaguar’dan bir Dovlatov kitabı daha geliyor.

8 Beğeni
3 Beğeni
5 Beğeni

Çok uzun zaman önce okumuştum, beğendim.

1 Beğeni

11 Beğeni

Roma İmparatorları 3. cilt çıkmış, seri sonunda tamamlanmış.

5 Beğeni

21 Beğeni

Bernard Cornwell’in Son Krallık adlı kitabı Artemis’ten sessiz sedasız çıkmış. Ancak kapak çok kötü olmuş. Hatta kitap adı bile çok kötü karakterlerle yazılmış. Hemen aşağıya Cornwell’in yurtdışı basımlarından örnekler bırakacağım.

Ekleme: Kitabın linkini ekledim ama forum kurallarına uygun değilse silinebilir.

13 Beğeni

Karton kapaklı kitaba şömiz yapmak? :grinning:

2 Beğeni

Evet, o da ayrı bir tuhaflık :slight_smile:
Lisedeyken bundan daha güzel çizimlerim vardı :slight_smile:

1 Beğeni

Kapak iğrenç gerçekten .Dizisini izlemiştim ve gayet beğenmiştim .:+1:t2:

5 Beğeni
2 Beğeni

Alfa’nın Artemise atıp yaptığı her özensiz iş beni bitiriyor ya. Adam gibi çalışsalar, özenseler peynir ekmek gibi satacak serilerin ayağına kendileri sıkıyorlar :smiley: Son Krallık, Bernard Cornwell’in en popüler kitabı mesela ( dizi kitlesi falan da var ) . Bizim bile burada haberimiz olmadığı gibi ben almam muhtemelen :smiley: .

Bir sürü devam kitabı var bu serinin ve Artemisin böyle elini atıp ilk ya da ikinci kitaptan sonra bıraktığı o kadar çok seri var ki…

4 Beğeni

Cornwell’in yayın hakları Koridor yayınlarındaydı onlardan almışlar sanırım ki, Koridordan çıkan Son Krallık bence çok daha güzel.

4 Beğeni