Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Vay vay vay, Alfa Stanislaw bombardımanı yapmış.

@ahmet_yayik görseller birebir kitapların fotoğrafı olmamış da sanki kapak tasarımlarının bilgisayardaki ilk hali gibi bir şey. Basılı olarak numaralandırılacaktır diye düşünüyorum. Aceleyle servis edilmiş bir görsel gibi geldi bana.

3 Beğeni
7 Beğeni

Bu solaris ciltli çıkmayacak mıydı? Ayrıca 262 sayfa kitabın fiyatı neden böyle. :smiley:

Bunlar gelecek zamlar için öncü fiyatlar herhalde.

1 Beğeni

Asgari ücrete %50 falan zam yapılırsa o zaman görün siz fiyatları. 2x olur en iyi ihtimalle.

2 Beğeni

Ciltlisi de çıkmış onun fiyatına hiç bakmayın. :slight_smile:

3 Beğeni

Gerçekten de ciltlinin fiyatına bakmamak gerekiyormuş :slight_smile: O nasıl fiyat öyle.

3 Beğeni

264 sayfa için bir tık pahalı olmuş ama alırım eve geçince. :sunglasses:

2 Beğeni

Kırmızı Kedi Klasikleri yeniler + Jorge Amado kitabı;

1 Beğeni

Sissoylu Kayıp Metal çıkmış.
Akılçelen kendini aşıyor.
Sayfa sayısı 528.
Arkadaş’ta 125’ten listelemiş, indirim sonrası
98.75’e düşüyor.

Benden biraz önce @Oguzhan12 hocam paylaşmış, aşırmış gibi olmayalım.

12 Beğeni

Büyük boy gibi duruyor ama sanırım değil. :pleading_face:

1 Beğeni

Büyük degil :pensive: (20krktr)

1 Beğeni

Bu beni üzer ama en azından rafta Sissoylu’dan sonra Fırtınaışığı Arşivi serisi geliyor ve onlar da küçük boy, çok sırıtmayacak yani. :smiling_face_with_tear:

Arka fonda ki ahşabı baz alırsak bana büyük boy değil gibi geldi.

Ayrıca Kitapyurdu’da 94.25’ten fiyatlandırmış.

6 Beğeni

14 x 21.5 cm yeni nesil baskılar ile aynı ebatlar. Eski büyüklerden basmazlar artık .

Eski baskılar güzel diye ben değişim yapmadım hatta 3. kitabın tek cilt küçük olanını bile değiştirmedim. Boy boy Sanderson serilerinden kitaplarım var. :slight_smile:

4 Beğeni

Çok şükür , nihayet :pray::pray::pray:

8 Beğeni
3 Beğeni

Valla benim de öyle Alper hocam. Sissoylu serisinden 6 kitabın 3’ü büyük 3’ü küçük. Akılçelen’in yaptığı en büyük hatalardan biri devamlı kitapların ciltleriyle ebatlarıyla oynayıp durmaları.
Fırtına Işığı Arşivi’nde bir geri dönüşüm yaptılar güzel oldu keşke bunda da olsa. Ya da keşke bir opsiyon sunsalar, büyük isteyen büyük alsa küçük isteyen küçük.

Amaan neyse canım bu okuyucu milleti hiç bir şeyden tatmin olmuyor. :face_with_hand_over_mouth: Adamlar hemencecik bastı kitabı, çıkardı masaya vurdu. Bizde hala şöyle olsa böyle olsa diyoruz.
Halbuki bak İthaki öyle mi yapıyor. Koyun gibi meeltiyor milleti. Ciğercinin önünde ki kedi gibi bekliyoruz bassalarda alsak diye amma basan yok basan. :joy::joy::joy:
Bu sene ki skor kaçta kaç oldu?
(Üstte ki satırlar biraz monolog havasında oldu.) :joy::joy::joy:

5 Beğeni

Bu arada Lem’in Sahibinin Sesi kitabı İdefix’te satışta ama kitabın numarası görünmüyor. Umarım bu şekilde basmamışlardır.

2 Beğeni