Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Kitap çıkar çıkmaz 2 gün içinde stoğa gelince haber ver durumuna düşmesi ilginç oldu. Hemen baskısı mı bitti acaba.

2 Beğeni

Zannetmiyorum her yerde var gözüküyor kitap.

İdefix bir süredir stoklu ve kısa süre stok - sat olayına geçti. Temin etmeden satışa açmıyorlar.

3 Beğeni

Kobileri bu grupta unutmak bize daha büyük bir yanlış verir. 2020 verilerine göre, istihdamın %72’sini, personel maliyetinin %49,2’sini, cironun %49,4’ünü, üretim değerinin %42,7’sini ve faktör maliyetiyle katma değerin %41,3’ünü oluşturdu.

Gerisi harcadığımız enerjiye bile değmeyen bir tartışma olacaktır.

1 Beğeni

Şu fiyatlardan sonra gerçi bu diziden kitap satın alma - okuma istegim, diziye yönelik bir ilgim kalmadı hatta daha önce aldığım 19-20 kitabı da “sattım” ama yine de paylaşayım. :slight_smile: Everest açıkhava satışa açılan yeniler ve Buket Uzuner yeni kitabı.

4 Beğeni

Oya Dalgıç çevirisi ile yayınlayacaklar.

6 Beğeni

İthaki’nin yeni kitabıymış.

İthaki Yayınları shared a post on Instagram: "14. yüzyılda Moğol işgali altındaki Çin’de hayatta kalma mücadelesi veren Zhu’nun macerasını anlatan Güneş Olan Kız; ilk 300 kitaba özel %50 indirimle Kitapyurdu’nda ön satışta! ⚔️🔥". Follow their...

4 Beğeni
11 Beğeni

Hem yeni bir Pynchon hem de Pulitzer. Bizleri(post moderncileri) vurdu ithaki yine. :slight_smile:

2 Beğeni

İthaki neuromancer’ı dizinin çıkışına kadar bekletecek galiba. Sonra twitterdan dizisi çekilen kitaplarımız diye goy goy yapıyolar. Halbuki dizisi gelecek kitapları basıyolar haha

4 Beğeni

Dünya tam tersini yapıyor…önce kitap okunur sonra dizisi yapılır…eh herşey böyle zaten…onlar yapar biz alırız.sıra da ne imiş…

1 Beğeni

Çok güzel bir haber. Kaç zamandır bekliyordum. Nahid Sırrı öyküleri de basılırsa harika olacak.

2 Beğeni

Daha önce Türkçe’de “Dördüncü K” adı ile yayınlanmış.

4 Beğeni

13 Beğeni

12 Beğeni

Levent Cinemre çevirisi süper haber :partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:

3 Beğeni

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/fikirler-tarihi-atesten-freuda.aspx

1 Beğeni

Bir kez daha zamanında aldığımıza şükrettik.

3 Beğeni

Brn anlamamıştım ama çok istediğim bir kitap. Artık okuduğum bir kaç kitabı satıp alırım. :disappointed:

1 Beğeni

Yalan olmasın ama 45 - 50 TL gibi bir fiyata almıştım. :confused: Bu fiyat politikalarına psikolojik olarak alışmamız için çok uzun bir zaman geçmesi gerekecek.

4 Beğeni

Bu fiyatlara alışabilmek için fiyatların bu seviyede kalması bizim aylık gelirimizin 25-30 bin olması lazım.

6 Beğeni