Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

Bunları davşan gardaşıma sorabilirsiniz. Ben ne yazık ki ithaki’de çalışmıyorum. :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Haberiniz olduğunda paylaşırsanız sevinirim.

2 Beğeni

Screenshot_5

Screenshot_6

6 Beğeni

Biliyorum hocam. Mavra çevireyim dedim. Davşan gardaşım küstü bize galiba.

1 Beğeni

Yeni bir Faruk Duman kitabı gördüm :hugs:

2 Beğeni

Dev masalları sevenler için derledim. İçinde Keloğlan ve Devler masalı da var.^^

6 Beğeni

Laputa çalışıyor. Kapaklar çok güzel her zamanki gibi.

11 Beğeni

Gelen baskı ile alakası yok ki, kitabın haklarını veren ajans akılçelen e sormadan sırf yeniden telif ücreti almak için haklarını başka yayıncıya satmış, normalde olması gereken kitabı basan yayınevine öncelik verilmesi ve hakların devamının sağlanmasıdır. Hep demişimdir bu ülkeden çeviri yayıncılığı ilerlemiyorsa bunun sebebi ajans denilen saçma sapan kurumlardır. Akılçelen’e inanılmaz ayıp etmişler, ha bakın kitabı güzel basıyorlar ciltli basmaları gerekiyordu konularına girmiyorum, hali hazırda çeviri ücreti ödemiş, redaksiyon için zaman harcamış ve hakları için para ödemiş bir yayınevine kazık atıyorsun. Umarım ajans denilen kurumların hepsi batar da yayınevleri istedikleri gibi orijinal yayıncıları ile muhatap olabilirler

7 Beğeni

Hyperion arada kaynamış. O Pegasus’un.

1 Beğeni

Akılçelene yapılan bence de ayıp.

Benim baskıdan kastım “Neden basmıyorsunuz?” sorusuna sürekli muhatap olmaları nedeniyle böyle bir açıklama yapmaları. Şimdi ithakiye neden basmıyorsunuz kitabı diye sürekli sorsak böyle bir açıklama yapmaz benim şu ana kadar gördüğüm.

@isos81 hocam pegasus’a da eyyyy çektim diye hatırlıyorum, çekmediysem eyyy pegasus sen de kendine gel, basacaksan da basmayacaksan da bize bilgi ver. Biz de ona göre mevzileniriz.

Şimdi son zamanlardaki mesajlarıma baktım da sevgili forumdaşlarım sizi ithaki gömen mesajlarımla rahatsız ettiğim için özür dilerim. Biraz ara vereceğim ithaki gömmelerime.

1 Beğeni

Mansfield Toplu Öyküler satışa açılmış. Muhtemelen yarına kadar tüm sitelerde gözükmeye başlar.

Su Çürüdü için 40. yıl baskısı yapmış Everest.

5 Beğeni

Arkadaşlar Abdülhak Şinasi Hisar’ın kitapları normal boy basılacak diye duymuştum. Sizce bu basım normal boy mu?

1 Beğeni

Evet normal boy. 13,5x19 boyutları.

2 Beğeni
5 Beğeni

Doğan’ın Ocak ayı içerisinde yayınladığı kitaplar.

Tamamı.

1 Beğeni

8 Beğeni

Hanya Yanagihara’nın yeni kitabından ses yok hala kasımda çıkacaktı :pleading_face::broken_heart:

4 Beğeni

Dün bandrolü alınmış. Cennete adında bir romandı. Tahminen bir hafta içinde gelir.

2 Beğeni

Merhabalar. Yazar kapağına geçen haftaya dek onay vermediği için beklemek zorunda kaldık. Kısa süre içinde gelecektir.

5 Beğeni

Müjdemi isterim. :slight_smile:

6 Beğeni