Yeni Kitap Haberleri

Penguen Kitap olarak geçen İthaki Yayınları mıydı.?

(Umut Özak) #1030

Evet, o grup. Muhtemelen İthaki’den gelir.

(Doğan Can Urul) #1031

İthaki, Yabancı, Müptela ve Ganj Yayınları Penguen’e ait. Onlarda el atmış, giderek ilginçleşiyor olay, beklediğimden hızlı davranıyor tüm yayın evleri. Büyük ihtimal Yabancı Yayınevi 'nden çıkar diye düşünüyorum Sabahattin Ali kitapları.

(Umut Özak) #1032

Yabancı’dan gelirse muhtemelen sert kapaklı olur, beklentim yüksek valla :sweat_smile:

(Doğan Can Urul) #1033

Sabahattin Ali, Yabancı Yayınevi 'nin kitlesine biraz daha uygun. Diğer yayınevlerinde olduğu gibi birazda süslü ve ciltli çıkar diye düşündüğümden içimden öyle geçti açıkçası.

Bu arada Alfa da katılmış bu kervana.

(Serhat) #1034

Bu Sebahattin Ali’ye konuda dayanmaz şimdi nasıl yapsak bilemedim. Açtığım konu içerisinde 1500 farklı versiyon kitap eklemek biraz ağır olacak. Millet hazır pusuda bekliyormuş. :joy::joy::joy:

Bayağı geniş kapsamlı bir güncelleme yapmam gerekecek.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1035

Genele açık olsun Serhat herkez eklesin Sabahattin’leri. :joy::joy::joy::joy: Yoksa bitmez​:grin:

(Serhat) #1036

Ah konularda öyle birşey olsada yapsam. :joy::joy::joy:

(Serhat) #1037

(Ozancan Demirışık) #1038

Sabahattin Ali’ler İthaki’den çıkacak arkadaşlar. Künyede gördüğünüz Ayla Duru Karadağ ve Burak Albayrak da İthaki Türkçe Edebiyat editörleri zaten.

Alfa Yayınlarından Tim Powers - Süresi Dolanlar kitabının bandrolu alınmış.

(Hüseyin gök) #1040

Keşke Tolkieninkide telifsiz olsada binlerce Tolkien kitabı görsek:-) ithaki artık çıkar len şu kitapları :joy::joy:

Herkes sakin olsun. Kredi kartlarını göz önünden kaldırın. Her yeni baskısı gelen kitap için kitaplığınızdaki baskıyı çıkarın elinizin altında dursun. :slight_smile:

(∆) #1042

Tolkien’in hangi kitaplarından bahsediyorsunuz ? Yüzüklerlerin efendisi ve hobbit’den başka romanı var mı Tolkien’in ?

Belli ki yayınevleri aylar öncesinden kapakları hazırlamış. Tatil biter bitmez kapakları saldılar.

(Tayyip) #1044

Epsilonun ciltli baskıları hoşuma gitti. Ciltli şömizli yaldızlı baskıymış. Liste fiyatı 39 ₺. %40 indirimle fiyatı güzel oluyor.

(Hüseyin gök) #1045

Tolkien demişsem j.r.r Tolkien değil ailesinin çıkardığı bütün kitaplarını kattım içine. :slight_smile:

İyiymiş. Önce inecelemek lazım. Güzelse alırım.

(Tayyip) #1047

Ben de şu an Yapıkredi indiriminden alacaktım ama bekleyeceğim.

(∆) #1048

İlginçmiş doğrusu, bu kitaplar yüzüklerin efendisinin devamı niteliğinde mi peki veya aynı evrende geçen farklı hikayeler mi?