Yeni Kitap Haberleri

William Shakespeare’in kitapları görünmüş :slight_smile:

3 Beğeni

Diğer yayınevlerinden çıkan kitaplara göre iki katı sayfa sayısına sahip olmasının nedeni de belli olmuş oldu. Hem orijinal İngilizce metine, hem de Türkçe çeviri metine sahip olacağı gözüküyor.

2 Beğeni

William Shakespeare, Alfa yeni kitabın bandrolünü almış. :slight_smile:

Mayakitap masallar serisine Norveç Masalları ile devam ediyor.

Elantris ve Parlayan Sözler için bandrol alınmış. Yeni baskı geliyor. :slight_smile:

5 Beğeni

Sabahattin Ali BKM’ye eklenmiş. Bilin bakalım ne oranı düşmüş :grin:

%37 yapmışlar. Ben Kitapyurdu.com’dan alırım.

1 Beğeni

Orijinal metni koymaları baya iyi olmuş.Ben beğendim baskıyı.

Baskı güzel, orijinal metni koymaları güzel, ama asıl önemli olan çeviri kalitesi. Bakalım o işin altından da kalkabilmişler mi.

1 Beğeni

Artık alıp okuyanlar burda bizi aydınlatır

2 Beğeni

Batman:the dark prince charming

Çevirisi tamamlanmış artık 2-3ay sonra çıkar galiba meraklısı varsa diye paylaştım:-)

2 Beğeni

Frankofon boyunda basacaklarsa güzel olur.

2 Beğeni

Bu nedir? (20 karakter)

Fransa ve Belçika’dan çıkan çizgi romanlara Frankofon denir. Red Kit, Asteriks ve Tenten en popülerleridir. Frankofonlar genelde 30x23 boyutlarında basılır. Batman Dark Prince Charming’de Fransız yapımıdır ve orijinali büyük boy olarak basılmıştır.

7 Beğeni

İngiliz çizgi romanı ben sanıyordum Batman The Dark Prince Charming.

1 Beğeni

Yazar ve çizeri Enrico Marini. Fransız.

2 Beğeni

Müjde!

26 Beğeni

Off süper haber bide vakıfın devamı gelse iyiydi.

1 Beğeni

İmparatorluk serisi nasıl, tavsiye eder misiniz?

Neyse ki vakıfın ikinci kitabı kadar kötü bi kapak değil. Yatacak yerin yok asimov estate

1 Beğeni

Asıl kapağı yerine buna mı onay vermişler? Asimov Estate’in başkanlığını daTrump yapıyor da haberimiz yok galiba :smiley:

Neyse, hayırlı olsun. Ben bu kitabı Toz Gibi Yıldızlar’dan daha çok beğenmiştim. İnşallah siz de seversiniz. Hepinize şimdiden keyifli okumalar.

10 Beğeni

İkinci kitabın ilk kararlaştırılan kapağı çok güzeldi aslında. Ben ilk gördüğümde “tamam her kitapta bir karakter kullanırlar artık” diye düşünmüştüm. Malum ilk kitapta Seldon vardı.