Yeni Kitap Haberleri

Kitabın içeriği, tarzı, serisi vs hakkında bilgisi olan var mı?

Bu kapakta bir eski havası var. Ben de onu beğendim. Sanki yıllar öncenin kapakları gibi. Bir ağaç… Baktıkça insanın bakası geliyor. Orijinal kapak galiba buydu. İyi ki orijinal kapak olmuş. Bazen insan illustration görmekten de bunalıyor. Ayrıca gereksiz hiçbir şey olmaması da çok güzel olmuş. Size katılıyorum. Çevirmen adı eklenebilirdi belki. Çok dikkat çekmeyecek biçimde; bla bla aslından çeviren: bilmemkim yazılabilirdi. Yine de uzun süreler beklemek gerekiyor. Aşağı yukarı 6 ayda bir yenisi gelecekmiş. Tamamlanmadan başlamam sanırım. Yeterince mağdur olduk bugüne dek. Sütten ağzımız yandı, yoğurdu da üfleyerek yiyeceğiz.

12 Beğeni
2 Beğeni

9786055678753_9a794

5 Beğeni

Konu Takibi İçin Tıkla Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

Konu Takibi İçin Tıkla Türkiye İş Bankası Çocuk Klasikleri

7 Beğeni

Konu Takibi İçin Tıkla Can Yayınları Çağdaş Serisi

1 Beğeni

Klasik adı altında çıkan bu iki kitap kategori olarak hangi gruba girdiğini bilemedim. Resimli Klasik mi yoksa normal klasik mi bilemiyorum. Ancak alt başlık olarak sol üst köşede Kısa Hikayeler 1 ve 2 olarak yazılmış. Belki devamı gelir.

https://www.babil.com/saf-bir-yurek-kitabi-gustave-flaubert-can-yayinlari

4 Beğeni
3 Beğeni

Bu bölüme mesaj yazan, bu bölümle ilgilenen arkadaşlar iyi ki varsınız… Biz okuyuculara büyük kolaylık ve takip olanağı sağlıyorsunuz…

9 Beğeni

Konu Takibi İçin Tıkla Can Yayınları Çağdaş Serisi

4 Beğeni

Konu takibi için tıkla Howard Phillips Lovecraft Kitaplığı

3 Beğeni

Hem de cthulhu :joy::grin: (20 karakter)

3 Beğeni
4 Beğeni

Kitap 88 sayfa. Ciltli değil. Özel baskı değil. Liste fiyatı 35 ₺.

3 Beğeni

Ucubeler kitabı da böyleydi sanırım. Ciltsiz yazıyor ama sert kapak diye hatırlıyorum ben.

Kapak tasarımları da benzer zaten. :thinking:

1 Beğeni

Evet kısa olanları bu tarz yapmışlar sanırım.

2 Beğeni
1 Beğeni

Babil’den kaynaklı yanlış künye bilgileri var, forumdan bir arkadaş da aynı sorunu yaşadı fakat sipariş verdi. Gelen kitap için ciltsiz demelerine rağmen ciltliydi

2 Beğeni

Kara Çınar serisinden çıkan ikinci kitap. Bakalım son zamanların popüler seri furyasında kendine yer bulabilecek mi?

2 Beğeni

19 Beğeni