Yeni Kitap Haberleri

(galeme) #2706

Bu yeni bir kitaptan ziyade yeni baskı sanırım. Yıllar önce almıştım ben bunu ve romandan önce okumuştum hatta.

Olabilir, ben daha yeni görüyorum. :smiley: Nasıl acaba :thinking:

(galeme) #2708

Çok eskiden okumuştum ama sevdiğimi hatırlıyorum. Hele şu mekanik tazının sahneleri ve en başlarda bir kadının kitapları terk etmediği sahne beni çok etkilemişti. Çizimleri de gayet güzel. Anlattığı şeye uygun biçimde genel olarak karanlık bir tarza sahip…

(fatih) #2709

Harika bir haber

(Serhat) #2710

(M. Ihsan Tatari) bu konuyu ayırdı #2711

5 posts were merged into an existing topic: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

(Serhat) #2716

Günler Haritası - Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4 (Ciltli) kitabı için ilknokta sitesinden gelen mail.

Ayrıca sitede kitap tükenmiş olarak görünüyor.

Merhaba

Siparişinizde bulunan ‘’ Günler Haritası - Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4 (Ciltli) ‘’ kitabının satışa çıkmasında yayınevinden kaynaklanan problem nedeni ile gecikme yaşamaktadır. Yayınevi görüşmemiz sonucunda net bir çıkış tarihi verememektedirler.

Öncelikle yaşanan bu gecikme için özür dileriz.

Günler Haritası kitabınızı iptal edebilir ve para iadesinizi 1 ila 10 iş günü içerisinde hesabınıza aktarabiliriz.

Veya kitabı Kısmı olarak bekletmeye devam edebiliriz.

Kısmı çıkış talebinizde Kitabın çıkış tarihinin belirsiz olduğunu göz önünde bulundurmanızı sizlerden rica ederiz.

Yaşanılan aksaklık için ilknokta ekibi olarak tekrardan özür dileriz.

Kitap ile ilgili bilgi almak için İthaki Yayınları ‘’ info@ithaki.com.tr ‘’ mail atabilirsiniz.

İyi Günler Dileriz .

(Damla Göl) #2718

Bu nasıl bir yapı olacak acaba, yani yine Can Yayınları’na mı bağlı? :confused:

Yayınevi sahibi sağolsun Twitter’ı aktif kullandığından merakımız gideriliyor. :blush:

(Emre ) #2720

Neden böyle bir şeye gerek duymuşlar ki?

(Yasin) #2721

Keşke sadece bilimkurgu , fantastik ve korku türünde kitaplar basacak bir yayınevi kurulsa Türkiye’de. Amerika’daki Tor benzeri bir yayınevi. Sadece bu türleri basarak ayakta kalabilir mi orası muamma tabi.

Belki yayınevinin genel yayın politikasından farklı kitaplar basmak için düşünmüş olabilirler ancak Mundi ismini bir yayınevine uyduramadım. Mundi Yayınları, Mundi Yayınevi, Mundi Yayıncılık… Kulağıma hiç hoş gelmiyor.

Mundi, Latince dünya demekmiş, ama Lazca da g.t anlamına geliyormuş. Talihsiz olmuş biraz.

(Arda) #2723

Latince de dünya demekse tmm. Lazcası kimin umrunda ki

Yayınevinin şimdilik tek kitabı var satışta

(Hazal Çamur) #2725

Seçilen ilk kitap itibariyle popüler kültürü benimseyecek bir izlenim yarattı. Can’ın çizdiği çizginin dışında, daha piyasa kitaplarını kapsadığı bir kolu gibi algıladım. Devamında ne gibi kitaplar göreceğiz bakalım.

Kendi markasına zarar vermeden bu pazardan pay almak istemişler bence iyi bir hamle. Popüler kültür bile olsa en azından iyi çeviri ve redaksiyonla basılacak olduğuna inandığımdan mutluyum. Bu pazardaki yayınevleri çevirilere özen göstermeyi geçtim editörlük bile yapmıyor. Rekabet olsun azacık.

(İmdat ) #2727

Turkcesi mundi ise latincesi kimin umrunda :joy::joy::joy:

Can Öz açıklama yapabilmek için yayınevinden izin mi istiyormuş

:open_mouth: