Yeni Kitap Haberleri

%45-50 indirim ile 75 TL civarlarında gelebilir. 944 sayfa ciltsiz kitap için 150 TL etiket fiyatı bana da çok geldi.

1 Beğeni

images%20(20) images%20(19) books_thebeats

KARAGARGA’nın yeni kitabı.Çizimleri böyle,hikayesi de güzele benziyor.

1 Beğeni

Ciltli değilmi bu çıkacak kitap?

Kitap dağıtım sitesinde ciltsiz yazıyor. Ben onların yalancısıyım. :smile:

1 Beğeni

Şu 4 şeye anlam veremiyorum…

-Özel Resimli Dan Brown kitaplarının neden basımına devam edilmiyor? (Cehennem basılıyor sadece)

-Narnia Günlükleri Tek Cilt neden tekrar basılmıyor?

-Harry Potter serisi neden ciltli şekilde basılmıyor?

-Yüzüklerin Efendisi için neden özel koleksiyon baskılar yapılmıyor? :sob:

Bunlar en çok satan kitaplardan ki hepsi birbirinden kaliteli,neden yapılmıyor gerçekten bir kara delik benim için.
NOT: Yayınevlerinin bir kısmına mesaj attığımda şuan takvimlerinde böyle birşey olmadığını yazdılar…

images%20(95)

8 Beğeni

Harry Potter büyük bir muamma gerçekten. Yıllar önce ciltli bastılar ama sadece ilk 5 kitap ve onlar da sınırlı sayıdaydı. Özellikle YKY serinin etinden sütünden yararlanırken bunu neden yapmazlar şaşırtıcı.

Beni en çok üzen Narnia. :frowning:

Narnia Günlükleri’ni çok aradım ama o kadar yüksek fiyatlara satılıyor ki elim gitmedi. :man_facepalming:

Yürüyen Ölüler serisinin yazarından

Donmuş (Mükemmel Kurban) - Jay Bonansigna

KORKU ASLA ÖLMEZ!

Altı bin yıl önce tuhaf bir cinayet işlenir. Bu ayinsel cinayet, Alaska’da buzun içinde mumyalanmış bir cesedin bulunmasıyla ortaya çıkar. Bu gizemi çözmek için gazeteci Maura County, FBI’ın en iyi suçlu profil uzmanı ve Özel Ajan Ulysses Grove kişisel trajedilerinin yanı sıra çözülmemiş bir dizi korkunç cinayet için bir araya gelirler. Grove, bu tarihöncesinden kalma katil hakkındaki her şeyi çözmeye kendini vermişken, binlerce yıl önce yaşanmış bu olayla yaşamı arasında tahmin edilemez bir bağı keşfedecektir.

Geçmişin ve şimdinin bu bir aradalığında County ve Grove, insan yüreğinin en karanlık dehlizlerine uzanacakları adeta kâbuslarla dolu bir gece uykusuna atılıyorlar. Büyüleyici bir sırrın peşinde sürüklenmeye hazır olun!

https://www.babil.com/donmus-kitabi-jay-bonansigna

3 Beğeni

Metro - Triloji Ciltli
Dmitry Glukhovsky

Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte!
Hikayeye bambaşka bir anlam kazandıracak yeni bölüm ilavesiyle!
Üçüncü Dünya Savaşı’nın ardından dünya yok olmuş, radyoaktivite yeryüzündeki normal yaşam izlerini silmiştir. Tüm yerleşim yerleri birer hayalet kent haline gelirken mutant canlılar etrafta kol gezer olmuştur. Bu felaketten kurtulan bir avuç insan, dünyanın en büyük nükleer kalkanı olan Moskova metrosuna sığınmıştır.

Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. İçlerinden yalnızca biri, Artyom adlı genç bir hayalin peşine düşer: Radyasyon seviyesi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insanca yaşamak. Peki, Artyom bir kahraman mı olacaktır, yoksa büyük bir yanılgıya adım mı atmaktadır? Yanıtı bulmak için metronun karanlık tünellerinde upuzun bir maceraya hazır mısınız?

7 Beğeni

neredeyse

Neredeyse Her Şeyin Kökeni (Ciltli)

Nereden geldik? Her şey nasıl başladı? New Scientist, evrenin bu en önemli sorularını yanıtlıyor

https://www.babil.com/neredeyse-her-seyin-kokeni-kitabi-graham-lawton

Türkçesi hakkında pek bilgi bulamadım ama İngilizcesi Amazondan incelenebilir.

5 Beğeni

İlk kitabını daha yeni almıştım halbuki :sweat_smile:

5 Beğeni

Metro Triloji Kitapyurdunda %45 indirim ile çıkmış.

D&R’da falan %50 Panama indirimi olduğunda 75/15 kampanyası ile 60TL’ye alırım ben bunu :joy:

5 Beğeni

Fiyatlar çok fahiş normalinin 5-6 katı fiyat veriyorlar…

2 Beğeni

Büyük ihtimal temmuzda özel basım Taht Oyunları ile beraber alacağım :sweat_smile:

1 Beğeni

600-700 lira gördüm. :flushed:

Narnia benim de aradığım bir seridir. Tanesini 5 ya da 10 tl olarak bulmadığım zaman almıyorum. O yüzden elimde sadece 6 ve 7 var. :joy: Bu da bir gelişmedir. Diğerlerini de buldum aslında ama bir gün gitmem lazım filan. :sweat_smile:

5 Beğeni

Valla ben de ısrarla tek cilt bekliyorum ama bir türlü basılmadı. Elimde hiç Narnia kitabı yok. :sweat_smile:

Kitapyurdu ve Babilde tekli kitapları 13 liraydı sanırım.

Bazıları var, bazıları yok. Stoklar bir geliyor, bir gidiyor. Sahaftan almayı daha çok seviyorum bazı serileri. :slight_smile: Bilgi için teşekkür ederim.

@darrow2111 Sen bize göre gençsin, bekle tabii. Yine de 45lerimde filan Narnia’yı ancak okumuş olmak istemiyorum. :joy: Bu beş sene içinde okuma niyetim var.

2 Beğeni