Yeni Kitap Haberleri

(Samet) #3079

Videodaki soldaki baskılar ne öyle yahu…Tabi bizde çıkması çok olası değil onların :(((

Yüzüklerin Efendisi gibi bir efsaneye bile 3 ince kapaklı baskı ve tek cilt bir baskı şeklinde yıllardır sunduklarını göz önüne alırsak…

Onlar deluxe dedikleri baskı galiba. Onunla ilgili videolar da var .

Epsilon dizi varken bu kitap için çeşitli baskılar yapmadı… Sınırlı lüks baskı, sert kapak baskı, ikinci videoda olan özel baskı vb gibi. Oysa hep bir şekilde 8-9 yıldır gündemde bu seri.

(Şeyma) #3081

Resimli özel baskılar daha çok serinin hayranlarına ve koleksiyon yapmak isteyen insanlara hitap ettiği için çizimin nerede olduğu pek önemli değil gibi. Ama dediğiniz şekilde daha güzel olabilir.

(Zeynep) #3082

Giulio Leoni - Tanrı’nın Gözü

(M. Ihsan Tatari) bu konuyu ayırdı #3084

20 posts were merged into an existing topic: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

(Zeynep) #3102

Altınkitaplar “Hayaletin Garip Huyları” 'nı yenilenmiş baskı ile çıkartacakmış.Kısa bir süre sonra esere kavuşacakmışız.

Daha önce basılmış mıydı bu kitap?

(Zeynep) #3104

Evet , basılmış.
Kitap_20190213113550_251375_9-1

@alper sizin listede King’in bu kitabı yoktu sanırım.

Evet listede yok, daha önce duymadığım kitaplarından, Google’da aradım, 11 kısa öyküden oluşan kitaplarından birisiymiş.

Ben yurtdışındayken inceleme fırsatı bulmuştum. Videolarda atılmış . Serinin bir okuyucusu olarak almayı planlamıyorum. Hiç dizisi olmasa belki düşünülebilrdi ama dizi başlangıçta o kadar güzel aktardı ki o dünyayı, resimlerine gerek kalmadı. Çizimler diziye uyumlu, Westeros evreninden ziyade karakter odaklı.Tolkien’in Orta Dünya’sında örnekleri olan, filmlerden bağımsız, farklı yorumlanmış çizimler değil. Bence almaya değmez. Nacizane tavsiyem alacaksanız, ciltlileri bekleyip alın.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3110

(Kenan Ulusoy) #3111

Ne ola ki bu? (20 karakter)

Watchmen mi basacaklar @frht45

(Erdem ) #3113

Doomsday Clock sanırsam.

Mavi el Dr Manhattan, Hayırlısı o zaman, çıksın da okuruz.

(Erdem ) #3115

Çıktığında çok merak etmiştim. İkili fiziksel kapışmadan çok, Dr. Manhattan ve Superman arasındaki bir ideoloji, felsefe karşılaştırması olacağını söylemişti yazarı. Nasılsa DC ve Watchmen karakterleride var içinde. Bende çevirisinin basılacağını umarak okumayıp beklemiştim, sanırım listeye +1 ekleme zamanı :smiley:

Dizinin de işleyeceği konu bu değil miydi?

Ben onu bilmiyorum ama muhtemelen dizi kitap kadar iyi olmayacaktır, izlediğim ve sevdiğim uyarlamalar çok az, nedense kitaplar, çizgi romanlar sinemaya uyarlanınca hep bir şey eksik oluyor.