Yeni Kitap Haberleri

Ortalama 2-3 TL güncelleme yapmış İşbankası…

(Serhat) #3363

Olabilir. Fiyatlar konusunda hala en iyi İş Bankası diye düşünüyorum. (Pegasus deyince … anladınız siz.) :joy::joy::joy:

(Serhat) #3364

(Zeynep) #3365

(Hüseyin gök) #3366

Eeeee o kadar dedik.:slight_smile:

(galeme) #3367

Yeterli olacağını düşünüyorum. Bir iki mevzuda belki ufak ufak soru işaretleri bırakabilir ama internet koca derya. Wiki sayfaları var biz varız, bir şekilde hallederiz.

(Hüseyin gök) #3368

Beni sayma:)Bana kalsa günlerce arasam ne olduğunu bulamazdım😂

(Sedat Kalay) #3369

Keşke malazan serileri Türkçeye çevirilse. Ah ah.

(Buyici) #3370

Malazan serisini bende çok merak ediyorum. Büyük ve çok iddaalı bir seri.

(Samet) #3371

En iyisi parasını şimdiden köşeye ayırayım :joy:

Benim asıl korkum Flaneur değil JBC.Orada görev yapan grafiker bir abiden fazla olmasa da birkaç bilgi edindim şunu bilin Eylül 2019’da efsane çizgi roman baskıları geliyor JBC’den eğer bir aksilik çıkmazsa.Bozkurtlar Özel Baskı ve 1984 Özel Baskılar kadar konuşulacak :grin:

Ayrıca emin olmamakla birlikte yıl sonuna doğru Can Yayınları 1-2 tane daha özel baskı yapabilir ama kesinlikle yok dediğim gibi.

(Hüseyin gök) #3372

Blazing combat’ın aynı fiyatında tutarlarsa alırım.170sy zaten.

(Türker ŞİRİN) #3373

(Serhat) #3374

(Samet) #3375

:slightly_smiling_face:

(Aslı Dağlı) #3376

:smirk:

(Hüseyin gök) #3377

Of of offff, süper bir kapak tasarımı ve çok güzel bir haber.

(Burak Mermer) #3378

Ooo şahane haber. Ben hazır dizi de çıkmışken Good Omens ile başlarlar diye düşünüyordum ama anlaşılan Yıldız Tozu daha önce hazırlanmış. Bende beyaz kapaklı eski baskı da var, hatta onun kapağının kitabın ruhuna daha uygun olduğunu düşünüyorum fakat Berat Çelik’in çevirisini hiç sevmiyorum. Emre Bey soru hattı başlığında kitabın yeniden çevrildiği söylemişti, yeni çeviri kime ait acaba?

Darısı Sandman’e diyelim.

(Buyici) #3379

Eee bende bu kitap var. Ama bu kapakta çok güzel şimdi bir daha mi alacağız? ;):sweat_smile:

(Hüseyin gök) #3380

Bak yukarı yazmış Rıhtım yazarı çeviri kötü diye.Kapak tasarımına gelirsek bende eski kapak tasarımını beğenmediğim için bir türlü almamıştım.

(Samet) #3381

Daha mutlu olamazdım :heart: Yalnız umarım sert kapaklı versiyonu olur İskandinav Mitolojisinde olduğu gibi.