Yeni Kitap Haberleri

En son 3 kitap daha çıktı onları henüz almadım ama üçünü de alacağım :slight_smile:

Arkadaşlar, konusu paralel evrenlerle ilgili olan roman tavsiyesi yaparmısınız? Şiddetle okuyasım var.

1 Beğeni

Bunlar bugün kitapyurdunda satışa çıktı. Tabi ben dururmuyum hemen yapıştırdım siparişi. :wink::wink:

Cüzdanlar kan ağlıyordu…

2 Beğeni

Hiç sormaaa :sob::sob:

1 Beğeni

Can Yayınları Klasikler Serisi’nin yeni kitabı

1 Beğeni

Yemin ediyorum paramı sömüren konu başlık (yeni kitap haberleri). Foruma girince hep en başta. Ama olsun seviyoruz kitap okumayı :grin:

5 Beğeni

Sen birde bana sor. Ben birde tüm sitelere bakıyorum yeni çıkanlara. Gördükçe dayanamıyorum. Öbür aya alırım diyorum bu arada yenileri çıkıyor. Şiştikçe şişiyor sepet. Önceliği sürekli takip ettiğim yazarlara verdim. :joy::joy::wink:

3 Beğeni

Aynen ben de öyle yaptım Artık. Ona rağmen sepetler dolu şişti. 500₺ olmuş. İndirim bekliyorum :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Ne olsun istiyorsun? 500’den ne kadar inebilir ki? O kadar doldurmuşsun taş çatlasa 50-60 tl düşer. :smiley:

4 Beğeni

50-60 tl 2-3 kitap alırım :grin::grin: Bu cuma olmazsa alacağım zaten :grin:

1 Beğeni

Yine 500 ödemeye kararlısın yani. :smiley: İndirim oranına da kitap bulmayı planladığına göre.:sweat_smile:

4 Beğeni

Aynen ama 3 aydır almıyorum hiç. Aylık 150-200₺ bütçem :grin::grin:

2 Beğeni

Ben de… sanırım en son dün aldım. :smiley:

3 Beğeni

Bir ara ben de öyleydim sınırlar çizdim kendime :joy::joy:

2 Beğeni

Epey büyük bir sınır olmuş gerçekten. Üç ay alma ve üç ay sonra toplu al. Sana da bir şeyler “değişmemiş” gibi gelmiyor mu? :thinking:

5 Beğeni

Yok aylık 300 oluyordu. Sonra azalttım. Sonra nedense 3 aydır almamışım :grin::grin: Ama bakınca değişen bir şey yok gibi sanki :thinking::thinking: Ama sorun bizde değil. Bizi bu hale getiren forum :joy::joy:

2 Beğeni

Ve Türkçe, oda hava alsın diye açık bırakılmış camdan intihar etmek suretiyle aşağı atladı. Teşekürler. :smiley:

2 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: öyle oldu valla

Şimdi :thinking::thinking: ( 20 karakter )

1 Beğeni

Bir daha olmasın. Biliyorsun benim Kazan hep kaynamakta. Sonra “Neden kurbağa oldum? Ne zaman yeniden insan olacağım?” gibi soruları kabul etmiyorum. :buyucu:

@frht45 Evet, orası düzelmiş ama ondan öncekilerde de hata vardı. :smiley:

3 Beğeni