Yeni Kitap Haberleri

Ne yalan söyleyeyim, özel sayılarla da olsa Yabani bir şekilde devam ediyor ya, varsın gün saymakla geçsin, bi’ şeycik olmaz :blush:

3-4 gün önce çoğu sitede tükendi gözüküyordu Kidega’da da öyleydi tekrar çoğu yerde satışta gözüküyor sorun benim internetimden kaynaklı olabilir ama değilse baskı sayısı falan mı arttı ikinci baskı mı geldi merak ettim.Biterse diye biraz endişem var keşke net bir sayı söyleseydi Epsilon

Baskısı bitti zaten. Bu siteler kendi depolarındaki son ürünleri satıyorlar; iadeler falan olduğu için bazen tükenmiş bazen de stokta olarak gözükebilirler. Almak için artık son şanslar.

3 Beğeni

Geçen hafta Ankara Taurus AVM, D&R’da 5 tane vardı. Eğer internette stoklar bittiyse mağazalardan bulmak gerek.

Kafasına göre Çiğdem Erkal röportajında Jan Morris’in Hav kitabını çevirmeye başladığını bir yıla kalmaz yayınlanacağını söylemiş.
Ayrıca Uçan Mabet’ten sonra bir kitap daha yazmış bilimkurgu değilmiş. Şimdi bir kitap daha yazmaya başlamış bu ise bilimkurguymuş. Bu kitapların çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi yok :hanci:

1 Beğeni

Kapakları değişen Agatha Christie kitapları.( Agatha Christie Kitaplığı )

57 58

6 Beğeni

7 Beğeni
10 Beğeni

Fiyatlar gayet makul olmuş Flaneur :heart:

3 Beğeni
5 Beğeni
3 Beğeni

Mesajlarımızı değerlendirmişlerrr :krs:

9 Beğeni

Bu toplanacak bir seri işte. Hem Yedi Ölümcül Günah hem de - adını nasıl çevirecekler acaba- ya çok heyecanlandım :heart_eyes:

2 Beğeni

7 ölümcül günah derken Nanatsu No Taizai mi, Yoksa bu farklı mı?

2 Beğeni

Nanatsu no taizai. Başka bir seri değil.

3 Beğeni

Animesi çok beğenilmesi de ben baya beğenmiştim 2. sezonda gelir umarım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Tam emin değilim, tanıtım yazısından anladığım kadarıyla İyi Adamın On Günü kitabının devamı gibi gözüküyor. Mehmet Eroğlu polisiye yazmaya devam ediyor.

4 Beğeni

Haikyuu! 4 alamadan 5 geldi. :sinir:

10 Beğeni

Bozkır Hikayeleri
ENRd1xIXUAA43-U
Bozkır Hikayeleri’nin arka kapak yazısı Mehmet Berk Yaltırık’a ait.
Kaynak
Kutadgu Bilig
ENRi2cwWsAAQhSW

11 Beğeni

Kitap ciltli duruyor acaba öyle mi,bilginiz var mı?

2 Beğeni