Yeni Kitap Haberleri

Ben İzmir’e hiç gelemedim sayılır… :frowning: Budan fi seneler önce Foça gelmiştim. Şimdi babam gidecek İzmir’e ama Haziran’da ben de peşinden kaçacaktım ama Haziran yani… Napalım evini mi bulup basalım? Hım… :smirk::buyucu::buyucu::buyucu::buyucu::buyucu::buyucu:

3 Beğeni

Call him by his name :smiley: O gelir. 3 kere söylemeyin ama. Ne olur, ne olmaz.

5 Beğeni

Bugün baya güzel kitaplar gelmiş bu ay çok renkli bitiyor :relieved:

1 Beğeni

ÖHÖM! Devam İthakiciğim, böyle çokçokçok güzel İthakiciğim, Ben bir şey demedim İthakiciğim :smile::smile:

Ben de çok beğendim bunu :slight_smile: Kitabın konusuyla alakası yok ama harbiden de beğeniyle baktırıyor kendisine. Teşekkürler Asimov Vakfı :joy:

Tabiğğğğ. Çizdim! Kafayı da çizdim! En iyi ben çizeriiiim, beeeen! “Gökteki Çakıl” şeklindeki çevirimin “Gökteki Çakıl Taşı” olarak değiştirildiği de gözümden kaçmadı. Neyse… Şimdiden herkese keyifli okumalar diyeyim :slight_smile:

15 Beğeni

Bu kitabı merak ediyordum ki üstüne bir de çevirmen ismini görünce gözümden kalpler çıktı. Ama bir süre kitap alışverişi yapmayacağım diye kendime söz vermiştim, bakalım ne kadar direneceğim… :thinking:

10 Beğeni

İthaki bombardıman yaptı bugün sepet doldu benim. Siparişi verebiliriz artık. :joy::joy::joy:

4 Beğeni

Emaaan, üç kere adı söylenenlerden korksak karanlığa girmezdik. :sweat_smile:

@mit @mit @mit Garanti olsun. Karanlıkta kaybolmayalım. @mit @mit @mit

Bekliyorum:

12 Beğeni

Siparişimiz tamamdır.

Ads%C4%B1z

11 Beğeni

Aha Peregrine unutmuşum. :smiley: Oldu mu 380,08 :sob:

7 Beğeni

Hemen almak lazım kalmaz filan. :joy::joy:

1 Beğeni

Sevin Okyay çevirisi güzeldi acaba o çeviriyi mi kullandılar Kapak güzel olmuş yine :slightly_smiling_face: Modern serisine gösterilen özen beni mutlu ediyor :relieved:

2 Beğeni

Evet şimdi hatırladım. Aragorn’un (Viggo Mortensen) başrollerini oynadığı bir film uyarlaması vardı bu kitabın.

1 Beğeni

Beklenen mit yerine badem bıyıklı mit geliyormuş :smile:

6 Beğeni

Kıyamet sonrası dünya hikayelerini sevdiğim için izledim ve beğendim o filmi.

2 Beğeni

Ben de şimdi Netflix içeriğinde bulunduğunu keşfettim. Kitabı alıp okuyana kadar kaldırmazlar umarım.

2 Beğeni

Günler Haritası’nın çevirisi için @Asli_Dagli ya selam duralım. :slight_smile:

6 Beğeni

@fortknoxt Artık başka bahara bakacağız. Hakkımda hayırlısı diyelim. :smiley:

@alper Öyle olursa lanetleme işlemlerini hızlandıracağım artık…

Ben banka işinden vazgeçtim. O geçici bir çözüm gibi geldi. Jack’in fasülyelerinden bulup Devler Ülkesi’nde bir yolculuğa çıkıp kalıcı bir çözüm arama niyetindeyim.

Dipnot: Gideyim de makarna yapayım bari bu gidişle daha çok makarna yeriz. :sweat_smile:

İkinci not: Kapakta bin tane şey yazıyor ama @Asli_Dagli yazmıyor. Olmamış bu kapak… Gözlerine, boynuna, beline, parmaklarına sağlık @Asli_Dagli :smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

İlginç :smirk:

https://www.instagram.com/p/BvgiNyVAith/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=11ocaq9sf4p1q

3 Beğeni

@Asli_Dagli

Günler Bıkbıkı

Sonuçta senin çevirin. Kitabı bundan sonra böyle anacağım. Ehere. Ben güldüm valla. Ve şükür kavuşturanaaaa.

(Önce Carol’ı Nagöm’ü okuyayım da >.>)

2 Beğeni

Ben bu İthaki Modern’e bir türlü başlayamayacağım, o kadar çok bilimkurgu ve fantastik geliyor ki. :sweat_smile::sweat_smile: