Yeni Kitap Haberleri

(Kaan Aşkın) #204

Yeni seri olmasına ben sevinemiyorum. Bu ajanda ve darboğazda diğer seriler, özellikle de Bilimkurgu Klasikleri, daha çok aksaklık yaşayacakmış gibi geliyor.

(Doğan Can Urul) #205

İlk bir kaç kitap bedava olmasın sakın? Alsak mı? :smiley:

(Hüseyin gök) #206

Hiç olmamasından iyidir :joy::joy:

(Abdullah ATICI) #207

Seriye başlatma amaçlı düşünülmüş olabilir :smiley:

(Ufuk) #208

Aynen kriz mriz yok demek için yapmışda olabilirler :joy:

(Hüseyin gök) #209

Bu mezarlarınıza tükerecegim önceden ithaki yayınları basmıstı demi

(Abdullah ATICI) #210

Forumdaki İthaki okurları yeniler kısmında bekliyor resmen. :smiley:

(Hüseyin gök) #211

Ayın 19dan sonra daha güzel kitap haberleri gelir umarım :roll_eyes::roll_eyes:

(Kaan Aşkın) #212

Tamam, herkes evlerine dağılabilir.

(Abdullah ATICI) #213

Normal yaşantılara dönebiliriz. Birkaç doz kitap haberi alındı :smiley:

(Emre Aygün) #214

Bu kitap şimdilik beklemede, birkaç hafta sonra çıkacak. Görebileceğiniz gibi kapağının bile son hali değil bu. Arkadaşlar yanlışlıkla eklemişler sanırım.

(Abdullah ATICI) #215

Bilgi için teşekkürler @irbis :slight_smile:

(Emre Aygün) #216

Kitap baştan çevrildi. Eski baskısından çok daha iyi halde şu an. Birsel Uzma çevirisi.

Diğer serilerde neden aksaklık olsun ki? Daha da ötesinde bu serilerde yaşanan herhangi bir aksaklık yok ki.

(Mustafa Yıldız) #217

Hay Allah ya neden siparişimi iptal ettiler acaba. Bir açıklama bile yapmamışlar :rofl:

(Ahmet Boyraz) #218

İndirim yapacaklar sanırım iyiliğinizi düşünüyorlar bence. :smiley:

(Hazal Çamur) #219

Cesur Yeni Dünya’yı Ziyaret’in olduğu yerde geri kalan hiçbir şeyin önemi yok benim için.

Bugün günlerden Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret.

Kitaba sahibim, ama neden başkaları adına sevinmeyeyim ki? Baskısının bunca zaman tükenmiş olması büyük kayıptı. Neyse ki bu açık bugün kapandı.

(Serhat) #220

Hiç sorma aksi gibi bugün sahada görevliyim. Ama akşam konuları hazır hale getireceğim. Merak olmasın. :slight_smile:

Yılmaz Özdil Mustafa Kemal

(Doğan Can Urul) #222

Burada yapılan 29 Ekim tahmini doğru çıkacak büyük ihtimal.

(Alper) #223

Bence Bu kitap yani koleksiyon özel baskı 450- 500 TL’den aşağı gelmeyecek… Bu kitabın karton kapak olanını aldım, belki ciltli kapak olanı da alırım ( Ciltli versiyon kitap satış sitelerinin bazılarında var henüz satışta değil) ama özel koleksiyon denilen baskının fiyatı bence normal bir aralıkta olmayacak…