Yeni Kitap Haberleri

Aynen kriz mriz yok demek için yapmışda olabilirler :joy:

2 Beğeni

Bu mezarlarınıza tükerecegim önceden ithaki yayınları basmıstı demi

2 Beğeni

Forumdaki İthaki okurları yeniler kısmında bekliyor resmen. :smiley:

2 Beğeni

Ayın 19dan sonra daha güzel kitap haberleri gelir umarım :roll_eyes::roll_eyes:

2 Beğeni

Tamam, herkes evlerine dağılabilir.

4 Beğeni

Normal yaşantılara dönebiliriz. Birkaç doz kitap haberi alındı :smiley:

2 Beğeni

Bu kitap şimdilik beklemede, birkaç hafta sonra çıkacak. Görebileceğiniz gibi kapağının bile son hali değil bu. Arkadaşlar yanlışlıkla eklemişler sanırım.

2 Beğeni

Bilgi için teşekkürler @irbis :slight_smile:

2 Beğeni

Kitap baştan çevrildi. Eski baskısından çok daha iyi halde şu an. Birsel Uzma çevirisi.

Diğer serilerde neden aksaklık olsun ki? Daha da ötesinde bu serilerde yaşanan herhangi bir aksaklık yok ki.

5 Beğeni

Hay Allah ya neden siparişimi iptal ettiler acaba. Bir açıklama bile yapmamışlar :rofl:

5 Beğeni

İndirim yapacaklar sanırım iyiliğinizi düşünüyorlar bence. :smiley:

3 Beğeni

Cesur Yeni Dünya’yı Ziyaret’in olduğu yerde geri kalan hiçbir şeyin önemi yok benim için.

Bugün günlerden Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret.

Kitaba sahibim, ama neden başkaları adına sevinmeyeyim ki? Baskısının bunca zaman tükenmiş olması büyük kayıptı. Neyse ki bu açık bugün kapandı.

7 Beğeni

Hiç sorma aksi gibi bugün sahada görevliyim. Ama akşam konuları hazır hale getireceğim. Merak olmasın. :slight_smile:

5 Beğeni

Yılmaz Özdil Mustafa Kemal

2 Beğeni

Burada yapılan 29 Ekim tahmini doğru çıkacak büyük ihtimal.

3 Beğeni

Bence Bu kitap yani koleksiyon özel baskı 450- 500 TL’den aşağı gelmeyecek… Bu kitabın karton kapak olanını aldım, belki ciltli kapak olanı da alırım ( Ciltli versiyon kitap satış sitelerinin bazılarında var henüz satışta değil) ama özel koleksiyon denilen baskının fiyatı bence normal bir aralıkta olmayacak…

2 Beğeni

Abartma yaw😂 en fazla 60-70 civarı olacaktır belki daha az

2 Beğeni

Bekle göreceksin Hüseyin… 450 TL KDV dahil :slight_smile:

3 Beğeni

O kadar yüksek olacağını zannetmiyorum şahsen. Koleksiyon eseri olacak ürünün etiket fiyatı yüksek olmaz. Sonradan bulunamadığı için sahaflarda ve ya ikinci elde fiyatı yüksek olur. Bu kitabın zaten ince kapaklı ve ciltli seçenekleri mevcut. Okumak isteyen onlara yönelecektir. 1881 adet ise gayet yüksek bir adet sayılır. İçeriği aynı olduktan sonra kitaplara 1 kuruş fazla vermeyi reddeden insanlar azınlıkta. Lakin 450 TL gibi acımasızca bir fiyata satış yapamazlar kesinlikle. Bu fiyatı koymalarına zaten belli kurumlarca izin verilmez. Yoksa her yayınevi “koleksiyon özel baskı” adı altında elindeki değerli eserleri, minimum adette ve yüksek fiyatla piyasaya sürmeye çalışır ortalık karışırdı. Şahsen net bir fiyat ön göremiyorum ama KDV dahil satış fiyatının 100 TL’yi dahi aşmayacağını düşünüyorum.

2 Beğeni

Daha başka baskıları da gelecek bu kitabın. Çocuklar için, gençler için, resimli baskı. İngilizce baskı vb… Ticari kaygı elbette olacak, sonuçta yayınevi ticari bir kuruluş…Yılmaz Özdil kitap için harcanan para ile 3 yayınevi kurulur diyor.
Umarım koleksiyon baskının fiyatı konusunda siz haklı çıkarsınız.

2 Beğeni