Yeni Kitap Haberleri

Paolini yeni bir Eragon kitabı çıkarıyormuş.

2 Beğeni

Fiyat çok yüksek olacak.Kitaptan elde edilecek satış gelirini ADD veya ÇEV 'e bağışlıyoruz diyecekler.( bence)

2 Beğeni
4 Beğeni

120 lira etiket fiyatı. Gerçekten bu kitapları bu kadar özel yapan ne anlamış değilim. Ayrıca daha kaç versiyonunu yapacaklar merak konusu…

6 Beğeni

İthaki’nin Hobbit versiyonları gibi uçsuz bucaksız desenize. Damarları çatlayıp sütün bittiği yere kadar sağacaklar ineği.

5 Beğeni

Hocam niye paylaştın, niye aklıma kurt düşürdün. Bunu şimdi alma zorunluluğu geldi bana​:roll_eyes::roll_eyes::joy:

3 Beğeni

Daha önce içindeki resimlere bakıp hayran kalmıştım bu ciltli verisyonların. 1 adet daha eklenmiş oldu :smiley:

3 Beğeni

Bunu çıkaraklarına azkaban tutsağından sonraki resimli büyük boyları neden çıkarmıyorlar anlamış degilim

2 Beğeni

Chuck Palahniuk’ten ilk kez bir öykü kitabı okuyacağız:

6 Beğeni

Foruma YKY Soru Hattı şart oldu :wink:

3 Beğeni
6 Beğeni

Sonunda :wink:

5 Beğeni

Sonunda da indirim oranı düşükmüş ayriyetten 10 iş günü meselesi nedir yaw. Temin okadar sa kargoya verilmesi sana gelmesi 20 günü bulur

2 Beğeni

Pahalı gerçekten ama yazarın ve çevirmenlerin yanı sıra çizere de telif hakkı ödemeleri, kuşe kağıda basmaları maliyeti arttırıyor olsa gerek.

2 Beğeni

Alfa yayınları kitapyurdunda hiç yok. 10 gün temin süreli olsun, gelsin de diye bakıyor insan bir süre sonra :wink:

2 Beğeni

Bu ozan beedle hikayeleri ciltli resimli olan taş catlasın 45-50 olmalıydı. Harry Potter sihir tarihini 74tl ye aldım ve kanımca o parayı baskısı sayesinde hak ediyor ama ozan beedle bu kadar pahalı olmamalıydı

2 Beğeni

Evet, yaklaşık 100 sayfa fark varken aynı fiyata satmaları acımasızca olmuş.

3 Beğeni

Alfa ve Everest Yayınları’nı BKM kitaptan alın hizli temin ediyorlar. Diğer sitelerde sorunlu. En azından hızlı gelir BKM ile ben aldığım için diyorum.

3 Beğeni

Biz ona hunharca diyoruz :joy::joy:

3 Beğeni

Bende Ateş Kadehi Resimli baskıyı bekliyorum ama seneye çıkacakmış hocam. Aslında tam bu zamanlar piyasada olurdu her sene yeni kitap. Bu seneyi es geçmiş çizer.

4 Beğeni