Yeni Kitap Haberleri

Vision çizgi romanının ciltlisi basılmış. Limitli sayıda, ekstra 32 sayfa var ve 180 TL!

http://www.paralelevrencr.com/vision-limitli-edisyon-sert-kapak

4 Beğeni

Ferit Edgü’nün yeni kitapları Alfa Yayınları sitesinde satışta

1. İnsanlık Halleri
  2. Cahil Aforizmalar
  3. Korkuyorum Bir Füg
  4. Paraboller
  5. Devam
  6. Avara Kasnak

Ferit Edgü Kitaplığı (Alfa Yayınları)

2 Beğeni

Sherlock%20Holmes%20%26%20Nekronomikon

Sherlock Holmes & Nekronomikon

Sherlock%20Holmes%20%26%20Su%C3%A7%20Dolu%20Sokaklar

Sherlock Holmes & Suç Dolu Sokaklar

7 Beğeni

Hiç söylemiyorsun @fortknoxt :slight_smile: kapı yayınları Abdulbaki Gölpınarlı’nın kitaplarını basıyormuş

2 Beğeni

@alper aklıma gelmişken söyleyeyim Kapı Yayınları Abdulbaki Gölpınarlı’ın kitaplarını yayımlıyor. :joy::joy::joy:

5 Beğeni

Bunu öğrendiğim iyi oldu. :grinning: Okumak istediklerim var

2 Beğeni

Liste konusunda yardımcı olurum ben sana. :joy::joy::joy: (Bir Konu İle)

2 Beğeni

Dizi / Seri kitaplara, yazarlara ucundan kıyısından bulaşınca ne var ne yok okuma ve toplama takıntım var, Senin okuma rehberi içeriklerinin de bunda katkısı çok…

1 Beğeni

Çok güzel bir edisyon ama 180 çok. :frowning:

1 Beğeni

Glenn Meade Kitaplığı (Kırmızı Kedi Yayınları)

3 Beğeni

Jose Saramago Kitaplığı (Kırmızı Kedi Yayınları)

1 Beğeni

180 tl azmış 500-600tl yapsalardı ya:)

90 civarı bir şey bekliyordum. Neyse, diğerini alır geçerim.

Vision’un hikayesi güzel ama 180tl etmez.Bizim ülke ne komik ya kapagını sert yap al sana (hadi etiket fiyatı olsun) 60tllik kitap 180-200-600-2500vs bu civarlara uçsun ne ala iş valla.Bir kitap sadece ciltli oluyor diye bu fiyata satılmaz heleki bu çizgi roman sıradan Marvel yapımı one shot bir yapım yani bundan hariç bin çeşitini çıkaracak bu firma,Türk okurlar olarak iyi keriz yerine konuluyoruz bence.Bütün kitaplar sert kapak diye bu fiyatlara çıkılacak ise hiç yapmasınlar daha iyi sanki bize Omnibus bastıda bu fiyatı biçiyor pehht.

3 Beğeni

Yanlışın var, fiyatın yüksek olmasının nedeni sert kapak olması değil, limited edition yani sınırlı sayıda olmasından dolayı . Bu baskı doğrudan meraklısına hitap edecek baskılar için tercih edilir.

2 Beğeni
1 Beğeni
10 Beğeni

Ne kadar güzel bir isim ve kapak…

2 Beğeni
2 Beğeni