Yeni Kitap Haberleri

Önemli bir okur grubu kitap evlerine gitmiyor, İnternet üzerinden alıyor kitapları. En azından bu tür kitapları yayınevleri 15-20 sayfasını kendi sitelerinde Ayrıntının yaptığı gibi yayınlasalar çok iyi olur. Ne okuyacağımız hakkında bir fikrimiz olur. Kitabı okumaya almaya sadece tanıtım yazısı ve kitap adıyla karar veremiyorum

Çok güzel bir haber. Ayrıca teşekkürler

(Turgay) #2534

Fiyatı uygun olsaydı bunu umursamazdım ama fiyatı sanki biraz yüksek. Durum böyle olunca kitabın eleştirisini bekleyeceğim.

(Hiçliğin bekçisi…) #2535

İdefix çok seneler önce iç sayfaları yayınlardı. O da bitti. Ben de kesinlikle iç sayfaları görmek isterdim. Bu ciddi anlamda alıp almayacağıma dair fikir edinmeme neden oluyor. Bu sebeple yolumun mağazaya düşmesini beklerim. Avmlerden de nefret ettiğim için altı ayda bir yolum düşüyor. :smiley:

Ne demek efenim. :smiley: Satışa açılınca linkleri paylaşırım. :slight_smile:

(Yasin) #2537

Kitapyurdu’nda çoğu kitabın ilk 10 sayfası var. Ben genelde oradan bakıyorum. Ama yeni çıkan kitapların eklenmesi zaman alıyor. Hatta bazı kitaplar hiç eklenmiyor. Dediğiniz gibi keşke her yayınevi kitabın ilk 15-20 sayfasını paylaşsa. Malum bir kitaba bu kadar parayı gömüp bir de üstüne dilinden dolayı, çevirisinden dolayı vb nedenlerden dolayı beğenmezse okur, verilen paraya yazık.

Aramızda “Bilek Kesenler” i izleyenler vardır. Filmin hikayesinin sahibi Etgar Keret’in yeni kitabı çıkıyormuş.

Evet sonunda çıktı @Strenergy @alper

(Serhat) #2540

Murat Menteş’in yeni kitabı

(Erman Akman) #2541

https://www.kitapyurdu.com/kitap/sike/498960.html

Giorgio Faletti yeni kitabı Şike.
Daha önce dilimize kazandırılmış 3 kitabı var.Yazar 2014 yılında rahmetli olmuştu.

Diğer kitapları
Ben öldürürüm - Doğan Kitap
Ben Tanrıyım - Pegasus
Bir Pezevengin Notları - Pegasus

Gözünüz aydın @erdo hocam :slight_smile:

2 yıldır kovalıyordum, sonunda :slight_smile:
Teşekkürler dostum.

(Serhat) #2544

Shazam’ı umarım cilt olarak basarlar.

@Asli_Dagli

(Hiçliğin bekçisi…) #2547

İşte beklediğim kitap… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Yehhuuuuuu…:tada::confetti_ball:
@Asli_Dagli :smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck:

Düzenleme: Çok sevinçliyim yaaa. Sabah beri tatsız tatsız badana yapıyordum şimdi mahalleye işkence edip hoplaya zıplaya badana yapma zamanı… Kitabın hikayesi beni benden almıştı. Birincisi geldi… Geriye kaldı “Nightingale” :star_struck:

(Serhat) #2548

İkisi de sepete atıldı. Teşekkürler @Strenergy :wink::wink:

Rica ederim kardeşim. Karanlık kitaplığın kapakları gittikçe çıta atlıyor sanırım, bayıldım. :joy:

(∆) #2550

Keşke kitabın orjinal adı olan Nos4a2 kullanılsaydı :frowning: ŞE7T4N basit kalıyor bence, bir yerelleştirme yapılmış ama okunuşu şeytan olmuyor ki :confused:

Bu konuya ne zaman baksam artık Alfa Lovecraft çıkartmıştır diyorum ama bir türlü gelmiyor :sob: