Yeni Kitap Haberleri

9 Beğeni

Su paylasim aradigim gazi bulmami sagladi. Tesekkur ederim. :heart:

5 Beğeni

Siz çevirinki bizde okuyalım @Asli_Dagli
Şimdiden elinize kolunuza sağlık. Önceden yazarlara dikkat ederdik sizin gibi iyi çevirmenler sayesinde çevirmenlere de dikkat ermeye başladık. :clap:t2::clap:t2:

4 Beğeni
9 Beğeni

Rica ederim @Asli_Dagli. Yeni çevirileri bekliyoruz. :blush:

5 Beğeni

Bkm expres indirimi bitti ama.

1 Beğeni

Ama Bkm Express ile aldığım hediye çeki hala duruyor. Yani dolaylı yoldan indirim benim için devam ediyor.

1 Beğeni

Ayrıntı Yayınları Klasikler Serisi

4 Beğeni

5 temmuz 2019’u dörr gözümle bekliyorum :joy::joy:

1 Beğeni

Can Yayınları Kısa Klasikler Serisi

Can Yayınları Klasikler Serisi

Can Yayınları Miras Dizisi

5 Beğeni

7 Beğeni

Çıkış tarihi 19.04.2019 olarak güncellenmiş.

5 Beğeni

Gece Evi ve Tanrıça serisi ile bilinen P. C. Cast ve Kristin Cast’ın yeni kitabı

2 Beğeni

Bu hafta sonu kitapevlerini ziyaret edecek arkadaş olursa, bu kitabın içindekiler kısmından ve kitabın içinden 3-4 fotoğraf çekebilir mi?

3 Beğeni

Jared Diamond - Çöküş

Sebastian Fitzek - Sekizinci Gece

Karen Armstrong - Tanrı Savunucusu

14 Beğeni

Yeni çıkacak sanırım? Kurt Cobain’i sevdiğim pek söylenemez. Yine de alacağım.

6 Beğeni

Hiç metalci adam Grunge sever mi yavv :slight_smile:

Alice in Chains’i çok severim. Gerçi onlar heavy metale çok yakınlar. Soundgarden’in Badmotorfinger ve Superunkown albümleri, Pearl Jam’in Ten albümü, Stone Temple Pilots’ın Core albümü, Nirvana’nın Nevermind albümü ve Temple of the Dog’un albümünü seviyorum. Grunge ile alakam bu kadar.

Neyse, konu sapmasın. :smiley:

Jason Matthews - Kızıl Serçe

3 Beğeni

Kitap güzel ciltli şömizliymiş. Filmini izlemiştim ama kitabı olduğunu dahası üçleme olduğunu bilmiyordum. Hiç araştırmamışım demek ki. Yine de artık kitap fiyatları bana pahalı geliyor. Bu arada kitapmatik Salon yayınlarının kendi kitap satış sitesi.

1 Beğeni