Yeni Kitap Haberleri

1 Beğeni
3 Beğeni

Kitabı ben inceleyeceğim sanırım yarın elime geçecektir. Yayıneviyle de görüştüm beklentim yüksek.

2 Beğeni

ALFA bu kitabı basmayacakmış, Yayınevini tanımayınca ister istemez çekincede kalmıştım. İncelemenizi bekleyeceğim.

2 Beğeni
2 Beğeni

Sevgili @enlied Josh Malerman Kitaplığı’nda paylaşmış ama ben şahsen yerimde duramadığımdan burada da paylaşmak istedim.

Ön okumayı aktarırlarken tirelerde ve bazı harflerde sorun olmuş. Baskıda o sorunlar yok. Lütfen onları görmezden geliniz.

Tepkinizi çok merak ediyorum; lütfen okuyanlar bir şeyler desin. :smiling_face_with_three_hearts:

8 Beğeni

Bayan P. nedeniyle 22 Nisan’dan önce kitabın bana ulaşma ihtimali yok gibi ama ben kitabı bekleme kararındayım.

3 Beğeni
8 Beğeni

Her iki seriyi tamamlanınca alacağım. Shazam! 4 sayı, Darth Maul 5 sayı zaten.

1 Beğeni

Tamamlanmasını beklemek uzun vadede iyi olmuyor. Biz almazsak, çizgi romanlar/kitaplar satmazsa gerisi nasıl gelecek? :slight_smile: Yayınevleri “satmıyor” diye devamını getirmiyor o zaman. En iyisi okumayı kafaya koyduğumuz şeyleri alıp bir kenara atmak.

15 Beğeni
8 Beğeni

3 Beğeni

Fasiküllerin devamı çok geç çıkıyor. Aylık çıksa beklemem. Beklemeyi sevmiyorum.

10 posts were merged into an existing topic: Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

9 Beğeni
6 Beğeni

Iq yayınlarından Yeryüzünün Tarihi kitabım geldi. Haktan Birsel tarafından fransızcadan çevrilen kitap tam metin. Hem fransızca orjinaliyle hem de 1982 Ferid Namık Hansoy çevirisi ile karşılaştırdım. Kitapta pek çok resim de kullanılmış ve güzel bir çalışma ortaya çıkmış. Jules Verne’in pek çok kaşif ve seyyahın yolculuklarını anlattığı bu kurgu dışı eserine rastlamanız pek olası değilken yapılan bu yeni baskı, hem Jules Verne severler hem de konuya ilgisi olanlar için büyük şans bence. Kitaptan resimler ekliyorum @alper

23 Beğeni

Okuma ve alma niyetimin olduğu bir kitaptı, sizin bu yorumunuzdan sonra ekledim sepete. İlk siparişim de alacağım kitabı.

2 Beğeni

Naomi Novik’in Kökler kitabından hâlâ bir haber yok sanırım değil mi? Sepeti o kitap çıksın diye bekletiyorum aslında.

2 Beğeni

Daha satışa çıkmadı. Satışa açılınca bildirim atarım mutlaka. :slight_smile:

1 Beğeni