Yeni Kitap Haberleri

4 Beğeni

5 posts were merged into an existing topic: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

6 Beğeni

Günler Haritası - Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4 (Ciltli) kitabı için ilknokta sitesinden gelen mail.

Ayrıca sitede kitap tükenmiş olarak görünüyor.

Merhaba

Siparişinizde bulunan ‘’ Günler Haritası - Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 4 (Ciltli) ‘’ kitabının satışa çıkmasında yayınevinden kaynaklanan problem nedeni ile gecikme yaşamaktadır. Yayınevi görüşmemiz sonucunda net bir çıkış tarihi verememektedirler.

Öncelikle yaşanan bu gecikme için özür dileriz.

Günler Haritası kitabınızı iptal edebilir ve para iadesinizi 1 ila 10 iş günü içerisinde hesabınıza aktarabiliriz.

Veya kitabı Kısmı olarak bekletmeye devam edebiliriz.

Kısmı çıkış talebinizde Kitabın çıkış tarihinin belirsiz olduğunu göz önünde bulundurmanızı sizlerden rica ederiz.

Yaşanılan aksaklık için ilknokta ekibi olarak tekrardan özür dileriz.

Kitap ile ilgili bilgi almak için İthaki Yayınları ‘’ info@ithaki.com.tr ‘’ mail atabilirsiniz.

İyi Günler Dileriz .

4 Beğeni

3 Beğeni

Bu nasıl bir yapı olacak acaba, yani yine Can Yayınları’na mı bağlı? :confused:

Yayınevi sahibi sağolsun Twitter’ı aktif kullandığından merakımız gideriliyor. :blush:

4 Beğeni

Neden böyle bir şeye gerek duymuşlar ki?

Keşke sadece bilimkurgu , fantastik ve korku türünde kitaplar basacak bir yayınevi kurulsa Türkiye’de. Amerika’daki Tor benzeri bir yayınevi. Sadece bu türleri basarak ayakta kalabilir mi orası muamma tabi.

9 Beğeni

Belki yayınevinin genel yayın politikasından farklı kitaplar basmak için düşünmüş olabilirler ancak Mundi ismini bir yayınevine uyduramadım. Mundi Yayınları, Mundi Yayınevi, Mundi Yayıncılık… Kulağıma hiç hoş gelmiyor.

Mundi, Latince dünya demekmiş, ama Lazca da g.t anlamına geliyormuş. Talihsiz olmuş biraz.

7 Beğeni

Latince de dünya demekse tmm. Lazcası kimin umrunda ki

Yayınevinin şimdilik tek kitabı var satışta

1 Beğeni

Seçilen ilk kitap itibariyle popüler kültürü benimseyecek bir izlenim yarattı. Can’ın çizdiği çizginin dışında, daha piyasa kitaplarını kapsadığı bir kolu gibi algıladım. Devamında ne gibi kitaplar göreceğiz bakalım.

5 Beğeni

Kendi markasına zarar vermeden bu pazardan pay almak istemişler bence iyi bir hamle. Popüler kültür bile olsa en azından iyi çeviri ve redaksiyonla basılacak olduğuna inandığımdan mutluyum. Bu pazardaki yayınevleri çevirilere özen göstermeyi geçtim editörlük bile yapmıyor. Rekabet olsun azacık.

5 Beğeni

Turkcesi mundi ise latincesi kimin umrunda :joy::joy::joy:

Can Öz açıklama yapabilmek için yayınevinden izin mi istiyormuş

:open_mouth:

1 Beğeni

Ayrıca Erdal Öz gibi bir değerin kurucusu olduğu Can Yayınlarının alt yapısı olan bir yayınevinin ilk kitabının Amerikanın firs lady’sine ait olması benim açımdan bir ironidir.

5 Beğeni

İşte aklımdaki soru tam olarak bu. Can’dan basamayacakları ne basacak olabilirler ki? Gerçi Michelle Obama kitabını basmazlardı Can ile. Bilmiyorum, bu alt kollar kafamı karıştırıyor, Alfa grubunda olduğu gibi.

1 Beğeni

Laputa kitap var.

İLGİ ALANLARIMIZ
Bilimkurgu — Korku — Fantastik Polisiye — Çizgi Roman — Yeraltı Edebiyatı — Ve Bu Türler Üzerine Araştırma İnceleme

1 Beğeni

Laputa’ya baktım fantastik kitapları yok henüz. Laika gibi sadece fantastik kitaplar basan yayınevi olsa keşke ama öyle olunca piyasada tutunamıyor.

1 Beğeni