Yeni Kitap Haberleri

Babil ve Kitapyurdu ikisinden serinin tamamını bulabilirsin. Zaten sıkıntı olan 6 numara o da sende varmış. Tabi sahaftan alacağım diyorsan da bişey diyemem :+1:t2:

İşin garibi 6 numaradan da bende iki tane var. :joy: Neyse gerisini hallettim gibi bir şey. Sağ olun, var olun dostlar… :blush:

2 Beğeni

Yararlı bir konu katkı yapanlara teşekkürler.

Yararlı bir mesaj, katkınız için teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Yararlı bir teşekkür :slight_smile: 20. mesajmış ya bende diyom neden bunu yazdı :joy::joy:

3 Beğeni

Yaaa ablacım sen daha 20’lik genç kızsın, kendine haksızlık yapma. :sweat_smile:

Hı hı @alper ile bende misket ve taso oynuyoz daha :joy::joy:

3 Beğeni

20’li yaşlarımı hatırlamıyorum bile. :sweat_smile: Neredeydim, ne yapıyordum, ne okuyordum?.. Ne zaman bu yaşlara gitse aklım oturup parmak hesabı yaparım. :joy: Nedense bana çok uzak görünür. Yorucu bir yolculuk gibi… Her neyse geriye kaldı Narnia’nın 4 ve 5 numaralı kitapları. Onları da bulunca bir ara okurum gibi.

Bu arada tekli baskıya bakayım dedim ve adamın/kadının 1250 liracık fiyat biçtiğini gördüm nadirde. Harikaydı! Çoğu zaman ciltli baskı bile tercih etmem. Çok nadir bazı setlerin citlilerini edinirim. Hem ciltlisi hem de cilsizinin elimde olduğu kitap sayısı da maksimum iki filandır. Eğer satışta her iki türlüsü de varsa ve arasındaki fiyat farkı çok komik bir rakamsa ciltli tercih ederim. Yok fantastik bir rakamsa normal almayı tercih ederim. Sonuçta ikisinde de yazılan aynı şey. Elbette illustrasyon farkı var. Dediğim gibi ikisi de satışta olsaydı düşünebilirdim. Yanlışlıkla aldığım resimli Hobbit baskısını bile sattım gerek yok diye. Sonuçta içerik pek de fark etmiyor ve bana lazım olan içerik. Aradaki bu farklarla yeni kitaplar keşfdebiliyor olmam bana büyük bir keyif veriyor. Ha, çok zengin olsaydım muhtemelen her baskısından alırdım ama bunun için multi milyoner filan olmam lazımdı. O zaman da zaten sağa sola dağıtırdım. :sweat_smile: Neyse bakalım bu sene Narnia da tamamlanır. Seneye de ufaktan okurum diye düşünüyorum. :heart_eyes:

7 Beğeni

Mundi’nin yeni kitabı. Bu arada Mundi lazca bir kelimeymiş :zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

Sonunda birilerinin Lessing basması muhteşem bir haber.

Hazır Mundi lafı geçmişken yeni bir yayınevi daha kurmuş Can yayınları.

Şurada daha detaylı bilgi var : https://kulturlimited.com/2019/05/13/can-yayinlarindan-yeni-bir-alt-marka-tellekt/

5 Beğeni

Bu yayınevi kurma sevdası nedir, ticari anlamda getirisi, avantajı nedir çözemedim. Ne gerek var Erdal Öz mirasını dallandırıp değişik şekillerde budaklandırmaya.

8 Beğeni

Can’ın zaten kurgudışı kitapları vardı, buna niye gerek duyduklarını anlayamayacağım galiba. :confused:

2 Beğeni

Kapak görünmüş. :slight_smile:

28 Beğeni

Fena değil… Hiç fena değil :grinning:

1 Beğeni

Şimdi sirada fiyatı… :wink:

İthaki nasıl kendi içinde farklı serilere başladıysa, Can yayınları da her seri için yayınevi kuruyor. :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Taht Oyunları sert kapak mıymış?

José Rodrigues dos Santos - Yaşam Sinyali

Karen Armstrong - Büyük Dönüşüm

6 Beğeni

Kılıcın tam görünmemesi hoş durmuyor sanki.

1 Beğeni