Yeni Kitap Haberleri

Mundi’nin yeni kitabı. Bu arada Mundi lazca bir kelimeymiş :zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

(aysegul) #3016

Sonunda birilerinin Lessing basması muhteşem bir haber.

Hazır Mundi lafı geçmişken yeni bir yayınevi daha kurmuş Can yayınları.

Şurada daha detaylı bilgi var : https://kulturlimited.com/2019/05/13/can-yayinlarindan-yeni-bir-alt-marka-tellekt/

Bu yayınevi kurma sevdası nedir, ticari anlamda getirisi, avantajı nedir çözemedim. Ne gerek var Erdal Öz mirasını dallandırıp değişik şekillerde budaklandırmaya.

(Damla Göl) #3019

Can’ın zaten kurgudışı kitapları vardı, buna niye gerek duyduklarını anlayamayacağım galiba. :confused:

Kapak görünmüş. :slight_smile:

(Burak Kuşcu) #3021

Fena değil… Hiç fena değil :grinning:

(Buyici) #3022

Şimdi sirada fiyatı… :wink:

İthaki nasıl kendi içinde farklı serilere başladıysa, Can yayınları da her seri için yayınevi kuruyor. :face_with_raised_eyebrow:

Taht Oyunları sert kapak mıymış?

(Zeynep) #3025

José Rodrigues dos Santos - Yaşam Sinyali

Karen Armstrong - Büyük Dönüşüm

Kılıcın tam görünmemesi hoş durmuyor sanki.

Ben kapağı beğendim. Fiyatı da bir görelim de. :smiley:

Kapak genel olarak güzel, ama ne bileyim kılıcın görünmemesi hoş durmamış bana göre. Ama elbette en önemlisi fiyatı :slight_smile:

O zaman linki de bırakıyorum.

Taht Oyunları - Resimli Özel Baskı - 51 TL

https://www.kitapyurdu.com/kitap/taht-oyunlari--resimli-ozel-baski/504228.html

(Turgay) #3030

Fiyatı gayet makul geldi bana. Kuşe kağıt üstelik.

Etiket fiyatı 79.50TL’ymiş.Gayet iyi bence. Bkm de epsilon %45 indirimliydi orası düşünülebilir ya da kupon kodlarıylar idefix vs.

Kesinlikle, malum yayınevinde olsaydı etiket fiyatı 200 TL olurdu sanırım. :slight_smile:

@Husey de fiyat bekliyordu bildirim atalım. :wink:

(Turgay) #3033

Serinin sadece ilk kitabı vardı. Seriyi artık bu resimli set ile tamamlarım. :slight_smile:

Bende bu set üzerinden yürüyeceğim sanırım. :slightly_smiling_face: