Yeni Kitap Haberleri

İki videoyu da izledim. Aynı illüstrasyonlara sahip iki kitap ama ben 20. yıldönümü kapağını daha çok sevdim. Hızlandırarak izlediğim için atlamış olmayayım ama şöyle bir durum var ilk kitapta Giriş bölümü başlamadan önce bir White Walker’ın yaptığı saldırının illüstrasyonu koyulmuş. Dolayısıyla bilmeyen için sürprizbozan içeriyor. Ancak 20. yıldönümü versiyonunda bunun Giriş bölümü başladıktan sonra koyulduğunu sanıyorum. Bakalım epsilon nasıl basacak?
@melisfalan konu hakkında aydınlatabilir misiniz acaba, illüstrasyon yerleşimlerinde değişiklik yaptınız mı?

4 Beğeni

Resimli Özel Baskı şömizli olacaktı değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum yoksa?

Dediğinize katılıyorum benimde fiyat politikalarından en rahatsız olduğum yayınevlerinden birisi Pegasus gerçekten çok fahiş fiyatlar sunuyor.Şu sıralar çıkardıkları özel veya ciltli baskıların kalite ve fiyatları dolayısıyla Can ve Epsilon’a sevgim arttı.Özellikle Can Yayınları o muazzam 1984 baskısıyla aşık etti kendine :heart:

3 Beğeni

Ben birkaç sene önce ilk kitabı almıştım, henüz okumadım. Şimdi bunlar da ilgimi çekti ya, güzel gözüküyor. Durduk yere iki tane birinci kitap olacak yani… :smiley:

2 Beğeni

Ben çıkan kitapları okuyalı uzun zaman oldu, bu ara özel baskı nedeniyle muhabbetler başlayınca kitapları okuma, tekrar o hikayeleri yaşama isteği oluştu. :slight_smile:

Ben hem özel baskıları çıktıkça hem de ciltli olan baskı çıkınca koleksiyon için alacağım. Umarım baskılarda sıkıntı olmaz, dizgi vb dikkate alıyorlardır.

3 Beğeni

Kapak çok kötü maalesef. Üzülmedim desem yalan olur.

4 Beğeni

Resimli özel baskıya bir tane kapak resmi bulamamışlar. İlginç.

1 Beğeni

Aslında bir kaç resimli özel baskı daha var, herhalde epsilonun bunu tercih etmesinin nedeni fiyatı uygun tutmak.

YouTube da Game of Thrones special Illustrated Edition ile farklı baskılar görülebilir.

Sonradan Ekleme:
Deluxe Editions baskılar çok daha güzelmiş :slight_smile: ( Epsilon bunu da bassa Limited Edition daha güzelmiş derim herhalde :slight_smile: )

Şu baskılar da güzelmiş, seri tamamlanınca bize de gelir umarım…

3 Beğeni

İyi de ben sadece kapak hakkında yorum yapmıştım, içeriği hakkında yorumum olmadı :slight_smile:

Ben de merak ettiğimden sordum, içini görmeden almak istemediğimden. :slight_smile: Belki inceleyen biri yazar demiştim, size cevaben yazmış gibi oldu.

Henüz iç sayfaları görme imkanım olmadı. İlk görüp inceleyen arkadaşların yorumlarını bekleyeceğiz artık :slight_smile:

Bu bide Türkçe dublaj olarak dizide yapmışlardı sesli duyunca insana daha da tuhaf geliyor.

1 Beğeni

Videodaki soldaki baskılar ne öyle yahu…Tabi bizde çıkması çok olası değil onların :(((

Yüzüklerin Efendisi gibi bir efsaneye bile 3 ince kapaklı baskı ve tek cilt bir baskı şeklinde yıllardır sunduklarını göz önüne alırsak…

1 Beğeni

Onlar deluxe dedikleri baskı galiba. Onunla ilgili videolar da var .

Epsilon dizi varken bu kitap için çeşitli baskılar yapmadı… Sınırlı lüks baskı, sert kapak baskı, ikinci videoda olan özel baskı vb gibi. Oysa hep bir şekilde 8-9 yıldır gündemde bu seri.

Resimli özel baskılar daha çok serinin hayranlarına ve koleksiyon yapmak isteyen insanlara hitap ettiği için çizimin nerede olduğu pek önemli değil gibi. Ama dediğiniz şekilde daha güzel olabilir.

Giulio Leoni - Tanrı’nın Gözü

2 Beğeni
10 Beğeni

20 posts were merged into an existing topic: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

Altınkitaplar “Hayaletin Garip Huyları” 'nı yenilenmiş baskı ile çıkartacakmış.Kısa bir süre sonra esere kavuşacakmışız.

15 Beğeni

Daha önce basılmış mıydı bu kitap?