Yeni Kitap Haberleri

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3035

Bence gayet uygun. :+1:t6:

(Hüseyin gök) #3036

Fiyatı diğer yayınevlerine örnek olur umarım.Darısı Melekler ve Şeytanlar ve Da Vinci şifresi özel baskılarına.İnş.onlar da tekrar baskı yaparlar.

(Burak Kuşcu) #3037

Ön sipariş mi geçsem daha çabuk gelir mi :smile:

(Her şey çok güzel olacak) #3038

Adı lazım değil bir kitap için 100tl civarı olması normal diyen arkadaşlar Taht Oyunları ciltli kitabı nasıl bu fiyata olabiliyor bana anlatsın.

(Yasin) #3039

Hem 800 küsur sayfa hem ciltli hem de özel edisyon 80 lira. Müthiş. Pegasus’a örnek olur umarım. Malum karton kapaklı bir kitabı bu fiyata satıyorlar.

(Şeyma) #3040

Bu resimli baskılar hemen gelmiyor ama. Bu baskı çıkalı oldu fakat bizim ülkede şu an çıkıyor. Daha ikinci kitabın resimli baskısı çıkmadı bile.

(Hiçliğin bekçisi…) #3041

Normal bir kitabın indirimli fiyatının 30 liralarda dolaştığı düşünülürse çok uygun olmuş. Özellikle yüzde 45 indirimle filan düşünemiyorum. :smiley: İlk baskıyı alıp inceleyebilirim. Hoşuma giderse tüm seti yavaş yavaş değiştirebilirim. :thinking:

Kapak içime sinmedi, hele şunu gördükten sonra sanki dizinin 8.sezonu seviyesinde bir kapak yapılmış gibi hissettirdi…

(Turgay) #3043

Bu kitap 2016 da yurtdışında çıkmıştı sanırım. Bu hızla diğerleri ne zaman gelir artık. :frowning:

(Hiçliğin bekçisi…) #3044

Bence karar verildikten sonra arası çok uzatılmayacaktır diye düşünüyorum. Senede iki tane çıksa kafi bence. Diğer açıdan belki de bu baskının satılma oranına göre de yayın programında hızlanma veya öne çekme olabilir. Her halükarda bence gayet başarılı. Bu fiyata böyle bir baskı sürpriz oldu.

(Bahri Doğukan Şahin) #3045

Resimli baskıları hızlı bir şekilde beklemeyin derim. Ciltli baskılar peş peşe çıkar ama resimliler yurdışında çıkmasına bağlı. Hary Potter resimli özel baskıları gibi düşünün. Senede 1 bile zora giriyor, Ateş Kadehi’nden biliyoruz.

832 Sayfa, kuşe kağıt, resimli, ciltli ve etiket fiyatı 79,5 TL :scream: Patron çıldırmış :slight_smile:

(Kadir) #3047

Kapağı pek içime sinmesede kitabın içini sevdim ve fiyatı da uygun. Elimdeki karton kapaklıları elden çıkarıp bu edisyonları almayı düşünüyorum.

(Turgay) #3048

Biraz araştırdım da yayın evi baskı konusunda elinden geldiğince hızlı olacakmış. Güzel bir set olacağı benziyor. Fiyatları da böyle tatmin edici olursa gayet güzel ilerler.

Kapağı ben de beğenmedim. Bir de yerli baskıda kılıcın bir kısmı gitmiş :slight_smile:

Baktıkça daha da soğuyorum resmen. Özel baskıyı değil de ciltli baskısını beklemeye karar verdim ben. Umarım orijinal kapaklar kullanılır.

Umarım (20 karakter)

(Hiçliğin bekçisi…) #3052

@Estranged Cilt Tipi : Ciltli Sitede böyle yazmışlar. Yani bunlar ciltli baskılar olacak sanırım.

(Her şey çok güzel olacak) #3053
  • 7 adet ciltli,
  • 7 adet de ciltli resimli özel baskı kitap yayımlanmış olacak.

Diye belirtmişler. Baskılar farklı olacak galiba.

(Hiçliğin bekçisi…) #3054

Hım… Yani resimsiz ciltli de gelecek. :thinking: Düşündürücü. En iyisi mağazada bir incelemek.