Yeni Kitap Haberleri

Ay sonu mu? Lütfen olmasın ya temmuz ayında çıksın daha Taht Oyunları var para kalmadı :smile:

1 Beğeni

Valla şuan çıksa alırım çünkü bunlar ilk defa çıkan kitaplar.Taht oyunlarını alsam yıllarca okuyacagımı sanmam .

1 Beğeni

Kitapseç’den alışveriş yapan mı? Paketleme nasıl oluyor?
Ve merak ettiğim diğer bir soru,Grafik Kanon bahsedildiği kadar iyi mi? Çok övülüyor çünkü

Grafik Kanon’u bende almıştım.Kitap ciltli değil ince kapak.Saglam bir kutusu var.İçinde bir kaç sayfalık roman uyarlamalı çizgi romanlar var.Ben de bir hevesle aldım ama tekrar sattım.Bu arada kitapseç’de alışveriş yapma çok sıkıntılı bir site.Bence acele etme indirime düşerse alırsın.180tl çok fazla.

1 Beğeni

O halde bu iki baskı farklı? Çünkü ciltli gözüküyor İdefix’te.Merakım tekrar şu sırf 1.cilt 70 tlye değer mi? Çünkü birçok kitap alınabilir :slight_smile:

Set olarak 100TL idi bir kaç ay önce. Bence biraz sabredin, paranız cebinizde kalsın.

Cilt olayı söyle.Sert kapak değil kitap ama ince kapaktan biraz daha kalın bir kapaga sahip.Kolay kolay yıpranmaz.Eger alacaksan acele etme illa İdefix veya D&r’ye indirim gelir bu sayede hediye çeki ve indirim kuponu ile daha ucuza gelir.

kitapsec’den geçen hafta kargo bedava olduğunda iki tane kitap almıştım. İlk siparişimdi hiç sorun yaşamadım. Kitapyurdu ve kidega’nın yaptığı gibi kartona sarılı geldi. Kutu iş yerinde kalmasaydı foto atardım. Dediğim gibi ben ilk defa geçen hafta alışveriş yaptım sıkıntı yaşayanlar ne sıkıntısı yaşamışlar bilgim yok.

Ben ha bire o siteden sıkıntı yaşadım.En önemlisi dürüst ve sağlam bir site değil.

1 Beğeni

İş Bankası İngilizce büyük boy ciltli Nutuk basmış, D&R’de inceleme fırsatı buldum. Baskısı çok kaliteli, keşke bu baskının türkçesini de çıkarsalar.

4 Beğeni

Kaynak yayınlarının baskısını incelediniz mi o da güzel bir baskı. YKY delta baskısı küçük ama kitap dışı ek haritalar ile o baskı da güzel.

Başlık altında sitelerle ilgili yaşanan sıkıntılara bakabilirsiniz.

2 Beğeni

Türkçesine de bu şekilde bir baskı yaparlar umarım.

1 Beğeni

Rick Riordian hayranı olarak kesinlikle şans vereceğim.
Flaneur artık ver çıkıp tarihini yahu beklentiyi arttırıyorsun böyle :joy:

1 Beğeni

Junji Ito - GYO

Valla uzumaki saçmalığını okuduktan sonra bu adama ait başka kitap okuyasım gelmiyor.

Ben onun ciltlisini almıştım. Hâlâ okumadım. :slight_smile:

1 Beğeni

Başlarda sıkılmassın hatta hoşuna bile gider ama 2.ci kitabın yarısı 3.cü kitabının tamamen saçmalık olması beni bu yazar’dan soğuttu.

1 Beğeni

Uzumaki’nin hikayesi çok saçma ama çizimleri çok iyi. Gördükçe iğrenesim geliyor.

10 Beğeni