Yeni Kitap Haberleri

Yazıyı okudum siparişinizi iptal etmekle iyi yapmışsınız. Akademik seviye araştırma için kaynak olabilecek bir baskı. (Sayfa numaraları koyulmadığı için o niteliği de kalmıyor gerçi)
Yazıda bahsedilen İbrahim Küreli’nin twitter adresine girdim o sadeleştirilmiş baskının yaz sonu yapılacağını söylemiş.

Satış sayfasında D&R’ın günümüz türkçesiyle diye okudum sanki :open_mouth:

Ek: Yakında diyormuş :+1:t2:

(Samet) #3137

Desenize nazar değmiş Can’a :smile:

Zamanında, Kitapyurdu.com da, %50 indirimden 43.98 TL’ye almıştım. Bayağı artmış fiyatı.

(Doğan Can Urul) #3140

Haber verdiğiniz için teşekkürler. Çıktığından beri almayı erteliyordum ama zam haberini duyunca mecburen aldık artık. Bu arada zamı henüz uygulamamış siteler var (Kidega, Bkm, kitapsec vs.) Zamı uyguladığı halde sizin görselinizdeki gibi indirim oranını yüksek tutup neredeyse zamsız-indirimli fiyata yaklaşan da var. Siyah kapak en ucuz Kidega 'da mevcuttu oradan aldık bakalım.

“Hayaletin Garip Huyları” King’in en sağlam öykü kitaplarından birisidir. Hatta beyazperdeye çevrilen sağlam yapımlar da o kitapta yer alıyor. “Geri Döndüler” ve “Mengene” gibi.
Bende de eski basım var. Yeni genişletilmiş baskının çıkacağını duyunca çok sevindim. Bari bu kitabın kapağının hakkını verse Altın Yayınları. Bu arada kitapta hikayesi bulunan "Geri Döndüler (Sometimes They Come Back) " i izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim.

King uyarlamalarını pek sevmeyen birisi olarak bende izleyeyim.

Facebook sayfasında gördüm Taht Oyunları sırt kısmı da böyle olacakmış. Önden güzel değil ama sırtı güzel bence. Kitaplıkta hoş duracaktır. Forumda paylaşıldığını görmediğimden ekliyorum;

ekleme: Siteyi bilmiyorum ama Epsilon kendisi paylaştığı için (belki kendi siteleridir.) şu %40 indirimli ön sipariş linkini de vereyim.
Snap1

Evet sırt kısmı güzel olmuş. Keşke ön kapak da böyle olsaydı

(Yasin) #3146

Laputa Kitap’tan…

(Serhat) #3147

Jose Rodrigues Dos Santos Kitaplığı

(Serhat) #3148

(Kadir) #3149

Oblomov kadar iyi bir kitaptır umarım.

Edit: İlk kez basılmıyormuş, yıllar sonra yeni baskı yapılmış.

Okuyan var mı?

(Yasin) #3150

Okumadım ama okumayı düşünüyorum. Oblomov’un yazarından kötü bir eser beklemiyorum açıkçası.

(Hüseyin gök) #3152

Oralarda h.p Lovecraft’da gözüküyor mu?:slight_smile:

Daha yok maalesef. Arayıp sorarız :slight_smile:

(Hüseyin gök) #3154

Hahhaha cevap veriyorlar mı arayınca?

Doğrudan editörü arıyorum o zaman gelecek kitaplar ile ilgili bilgi alabiliyorum. :slight_smile: