Yeni Kitap Haberleri

Teşekkür ederim yanıtınız için. Yayınevi yetkilisi forumdaşlarımızdan bilgi gelir belki.

1 Beğeni

Hiçlikten Gelen Kız’ın son kitabı Aynalar Şehri çıkmış bekleyenlerine duyurulur.

3 Beğeni

Doğan Kitap ve fiyat politikası. O fiyat nedir ya?

Valla ben alıştım sanırım artık, tepki bile vermiyorum… Kapaklar da pek bir uyumlu maşallah, Doğan Grubu yaptığı işin hakkını veriyor her zamanki gibi. Şaşırtmıyorlar.

1 Beğeni

En çok beklediğim kitap :slight_smile:

Ciddi misin bilmiyorum ama ilk iki kitabı almıştım ben, son kitabı bekliyordum başlamak için. (Başlamadı.) Ben bekliyordum yani :joy:

Yok ya arada böyle kısa yorumlar yapıyorum hiç haberim ve merakım olmayan kitaplara.Hele Pegasus yayınların’kini paylaştıkları zaman sırf gıcıklık dan yazıyorum :slight_smile:

Dresden’i İngilizce takip edenlere Jim Butcher’dan 16. kitabla alakalı yeni bir haber var.

1 Beğeni

Bak sabah sabah yine bir mutluluk geldi :joy:

3 Beğeni

Aşkolsun. Ne yaptık ki biz?

5 Beğeni

William H. Mcneill - Dünya Tarihi kitabı yeni baskısını yapıyormuş. Sahaflarda yine 3 haneli rakamlara satılıyor. Benim gibi bekleyenlere duyurulur.

5 Beğeni

Ciltli basılacak mı acaba ?

Aynı yayınevi mi? Ve fiyatı hakkında bilginiz var mı?

İnce baskısı satışta var zaten tekrar baskı yaparsa o da ciltli olur.

31 Beğeni

Gelecek ay yine bir bombardıman yapacaklar belli oldu. Şimdiden para ayırmaya başlayın diyorlar kısaca. :joy::joy::joy:

10 Beğeni

Aynen öyle. Hayırlısı hakkımızda :grin:

1 Beğeni

https://www.babil.com/gelecek-kitabi-dmitry-glukhovsky

11 Beğeni

Yok yer için kapak şimdi tam olmuş.

2 Beğeni