Yeni Kitap Haberleri

17 Beğeni
2 Beğeni

7 Beğeni

Yine Pegasus yine 100 lira etiket :unamused: N11’de %50 indirimde. Kuponla idare eder. İlk kitapta olmayanlar için set 77…

4 Beğeni

Okudun mu sen ilk kitabı? Yorumunu merak ettim okuduysan.

1 Beğeni

Pegasus’a artık diyecek söz bulamıyorum. Altın mi satıyorlar kitap mı belli değil. Bu paragözlüktür. Başka birşey değil.

10 Beğeni

100 lira nedir?!:roll_eyes:
Hyperion’u düşündükçe kötü kötü oluyorum. Nihayet çevirdiklerine mi sevineyiim, Pegasus gibi bir yayınevinin insafına kaldığımıza mı üzüleyim bilemedim.

6 Beğeni

Ben okumadım henüz ama görüşüne güvendiğim sağlam okurlardan olumlu yorumlar duydum bu kitap hakkında.

1 Beğeni

Evet ben de en çok Hyperion’u düşünüyorum. Umarım çıkana kadar Pegasus fiyatlarda çıtayı daha da yükseltmez.

Pegasus’dan pek bir şey okumuyorum. Kendime yasakladığını yayınevlerinden. Ama çöküş’ün ciltli baskısını alacağım. 100 TL’den aşağı olmaz gibi.

5 Beğeni

Fiyatı protesto edecek gibi oluyorum, sonra yaşadıklarımız geliyor aklıma. Adamlar sorunsuz çıkarttı işte gecikmeden ver gitsin diyorum ve veriyorum elbette.

Serinin de hastasıyım. Napayım :relaxed:

1 Beğeni

Pegasus yayınlarının kitapları en ucuz N11’de oluyor sanırım. N11 üzerinden kendileri satıyor

2 Beğeni

Çalıştığım şirkette patron çok pazarlık yapan müşterilere teklif götürürken teklifi biraz fazla şişirttirir ki pazarlık sonrası fiyat istediği noktaya gelsin. Pegasus etiket fiyatlarını görünce hemen bu geliyor aklıma. Sanırım zaten internete dağıtıcıya ona buna %indirim yapacaz karımız düşecek bari etiketi yüksek yazalımda istediğimiz fiyata insin diyorlar.

2 Beğeni

Bunu anlamayanlar düşünsün.Bu fiyata kimse yanlış anlamasın ama o kitapların hiç biri alınmaz.

2 Beğeni

Bandrol alınalı 5 gün olmuş gerçi ama paylaşıldıysa benim gözüme çarpmadı. 13. dede korkut destanı;

11 Beğeni
1 Beğeni

60TL etiket fiyatı koyulmuş bana pahalı geldi.

Kitap içeriği PDF;

6 Beğeni

Beklediğim kitap ama ederi çok tuzlu… Olmadı şimdi; neyse, ileride alırım artık… Ya da almam, yeni ve ucuz baskılarını beklerim…

1 Beğeni

Kuşe kağıt resimli sayfaları var sanırım, bu yüzden mi pahalı ki ama cidden pahalıymış.

Aslında yeni yazmada 2 yeni boy bulunmuş ancak Ötüken’in önsözünden anladığım kadarıyla bu kitapta birini basmışlar. İkisini de basan bir yayınevi var. Tabii daha pahalı.
https://kutluyayinevi.com/magaza/urun/dede-korkutun-ucuncu-elyazmasi-soylamalar-ve-iki-yeni-boy-ile-turkmen-sahra-nushasi-yusuf-azmun/

3 Beğeni