Yeni Kitap Haberleri

Kitap elimde bulunsun demezseniz sadece boyu okumak için Milli Folklor dergisinin son sayısına elektronik ortamdan bakabilirsiniz. Boy yayınlandı. Ayrıca Ötüken’in baskısı özel kağıda renkli filan deniliyor. Biraz daha karışık meseleler var ancak Kutlu Yayınevi de 13. ve 14. boy olarak kitap yayınladı. Kargoyla beraber 85 liraya geliyor ve baskısı da normal kitap baskısı.

3 Beğeni
7 Beğeni

Alış vérişi yaptıktan soñra öğrenci belgesini istek@kutluyayinevi.com ulatısına (e-mail’ine) gönderen öğrencilerimize 25 TL iade édilecektir.

İyiymiş.

1 Beğeni
4 Beğeni

Yarın kitapyurdu’na eklense ne güzel olurdu.

1 Beğeni

Kitapyurdu hep geç ekliyor. Yarına muhtemelen yüklenmeyecek. Olsa 10 numara olur tabi.

1 Beğeni

Yeniler de eklendi :slight_smile: Almayacaktım ama artık bunlar da varsa alırım :grin::joy:

1 Beğeni

Benim sepette hazır. :grinning::grinning::sunglasses::sunglasses:

2 Beğeni

Ötüken twitter üzerinden buna ilişkin açıklama yaptı. Gönderdiğiniz kitapla Ötüken baskısı aynı metini içeriyormuş sadece boy yorumu farklılığı varmış.

1 Beğeni

Bunu görünce metni Millî Folklor Dergisinden okudum. Kalenin alınması 1 sayfalık bir kısımmış. Ötüken’in yorumu daha mantıklı geldi bana da.

2 Beğeni

Eğer Kitapyurdu yanlış yazmadı ise “İlkbahar Şafağı Ejderhaları / Ejderha Mızrağı Destanı 3. Kitap” geçtiğimiz hafta 2. baskıyı yapmış.

Piyasada olmayan ilk kitap Güz Alacakaranlığı Ejderhaları da yakında basılabilir bir ihtimalle.

1 Beğeni

Hiç beklemediğimiz yeniden baskıların hepsinde aynı tarihin yazması biraz şüphe uyandırdı bende. Bir şekilde bürokratik süreçten dolayı bekletiyorlardı da şimdi hepsini birden piyasaya sürmüşler gibi.

2 Beğeni

İkizlerin Savaşı’da satışta.

1 Beğeni

Zaten Emre bey, Güz Alacakaranlığı Ejderhalarının da basılacağını belirtmiş

%20O%C4%9Fullar%20ve%20Sevgililer

%20Emile%20ya%20da%20E%C4%9Fitim%20%C3%9Czerine

%20Sherlock%20Holmes%20-%20Korku%20Vadisi

Sherlock%20Holmes%20-%20Zaman%20Yolcular%C4%B1

Tolstoy%20B%C3%BCt%C3%BCn%20Eserleri%203

T%C3%BCrk%20Masallar%C4%B1

7 Beğeni

https://www.babil.com/freud-kitabi-anthony-storr

https://www.babil.com/islamin-kisa-tarihi-kitabi-annemarie-schimmel

9 Beğeni

Kapak harika göründü gözüme. :heart_eyes:

4 Beğeni

Bana nedense Yasin-i Şerif gibi gözüktü. :sweat_smile:

13 Beğeni

:thinking::thinking:

2 Beğeni

Tolstoy bütün eserleri 3’ün sadece ciltsiz olanı satışa çıkmı. Ciltli olanı da ilk ikisi gibi çıkar değil mi?