Yeni Kitap Haberleri

Ben gönderdim dağılan kitabı. Para verip alıyorsun en azından ayıplı ürün elimizde kalmasın.

Ek: @alper Çöküş için aynı gün teslimat çıkıyor, alırken kullandın mı?

2 Beğeni

Onu bilmiyorum, yapmadım öyle bir şey.

1 Beğeni

https://www.ilknokta.com/marquis-de-sade/yatak-odasinda-felsefe-2.htm

13 Beğeni

Normal kargodan daha uygun ondan dedim. 6,90 aynı gün teslimat çıkıyor.

Kargoya vermiş pegasus

1 Beğeni

Bence Kafka’nın fiyatı gerçekten fazla.Cehennemden Gelen özel baskısı 576 sayfasıyla 200’ü hak ediyordu ama 176 sayfalık bir kitap için gerçekten fazla…Almayı düşünen var mı Kafka’yı?

From hell gibi satamazlar bu fiyat politikası yüzünden.Ne farkı var ki from hellden ciltleme olarak.Sabit fiyatta neden tuttular anlamadım.Taş gibi blazzing combatı 50tlye almıştım.

1 Beğeni

Sharaz-de yine buna göre iyi 125 tl 230 sayfa idi sanırım.Blazing gerçekten 50 tlye çok kaliteli idi,fiyat gerçekten abes kaçıyor

Crumb imzası için almayı düşünebilirim ben.

1 Beğeni

Yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamadım. Robert Crumb’ın numaralandırıp imzaladığı bir cilt için nasıl bir fiyatlandırma bekliyordunuz çok merak ediyorum. 200 lira gayet makul bence (ki ben kesinlikle vermem böyle bir parayı). Eğer From Hell’in özel baskısında Alan Moore imzası olsaydı etiketi 600 liradan aşağı olmazdı, o haliyle bile kapış kapış giderdi muhtemelen.

Hatta tahminimce bu Crumb cildini 10-15 sene sonra çeşitli sitelerde akıl almaz fiyatlara satılırken görebileceğiz.

İmzanın para ettiğini bilmiyorumdum.Normalde yazarlar okuyucuya jest ve motivasyon için imzalı kitap hazırlar ve imza verirler.Ama kitap onların fiyat politikası onların.Tek dediğimiz bu fiyata çoğu kişi imza var diye o parayı dökmeyeceği.

1 Beğeni

@Estranged @rann Jbc yayıncılık Instagram’da çok güzel bir yayın yaptı kayıtı var.Çoğu kitabın bilgisini verdi,joker ve witcher 3 haftaya baskıya gidiyor.Benim anladığım Jbc pulsenin de tamamen Özel koleksiyonluk(omnibus vs gibi ciltli gibi çizgi romanlarının çıkacağı bir alt yayın olacagı)

3 Beğeni

Tam izleyemedim ya. İşim vardı.

Çok zevkliydi ama cidden o dediği aya kadar onlarca cilt çıkacak:) Kara ayna ise galiba çok özel bir basım olacak.

1 Beğeni

Kara Ayna’dan beklentim çok büyük ama aynı şekilde fiyatını da fazlasıyla merak ediyorum :sweat_smile:

Çöküş ciltli versiyonu çıkmış fiyat olarak yine iyi ben 90 falan bekliyordum,Pegasus sonuçta…

Ben aldım yolda, öğlene kadar gelmiş olur herhalde.

Küçük Batman’i göremedik hala. Haber varmi?

3 Beğeni

2-3 fasikül gelecekmiş.