Yeni Kitap Haberleri

(Hüseyin gök) #3989

Yok aga ya abartmayın:) en baba 200-300 tl lik alacağın olur.Tabi bir özel baskı çıkartıp 400-500 satılıcaksa o başka.

Özel baskı kesin olacak ama o kadar tutar mı bilmiyorum. Dediğim gibi, o gün çıkan kitapların hepsi ilgimi çekmeyecek muhtemelen.

(Samet) #3991

Kara Aynı özel baskı için bende de büyük beklenti var,200-300 ayırırım köşeye ancak bundan da fazla olursa almam zor.1500 ayırın dedilerse işimiz yaş olabilir :joy:

(M. Ihsan Tatari) #3992

Tek bir kitaba veya çizgi romana 200-300 lira veriyor musunuz gerçekten? Bir eseri ne kadar seversem seveyim, koleksiyon için bile olsa ben böyle bir şeyi hiçbir zaman yapmam sanırım. :roll_eyes:

Ben vermem. Normal baskılar bile pahalı geliyor. Flaneur’un özel baskılarını o yüzden almıyorum.

Kolleksiyon değeri varsa benim için önemli bir kitapsa ve param da varsa ben o parayı veririm.

Bu arada Forum ahalisinden bana sıkıntısı olmayan delta Sait Faik satmak isteyen olursa 250 TL hemen nakit olarak ödeyebilirim.

(Hüseyin gök) #3995

En son çıkan button göze alınacak olursa yeni bir özel baskının yüksek fiyatlı çıkması çok yanlış bir şey olur benim gözümde.Arkabahçeye gibi olmazlar umarım.Ne güzel ciltli kitaplar zaten çıkarıyordu Jbc yayıncılık ama adını özel baskıya çekerse diğer yayınevleri gibi sevilme seviyeside düşer benim gözümde. Flaneur yayınevine gelirsek çizgisinden çıkmayan bir yayınevi,cidden çıkardıkları kitaplar gerçek manada özel kitaplar ve az biraz yüksek olsada fiyat politikası normal geliyor bana.

(Samet) #3996

Ben kolay kolay almam ama bazı özel baskılar mesela Bozkurtlar,1984 vb özel baskıları çok uzun süre bekledim o yüzden kendime belirli bir limit belirliyorum maddi olarak sıkıntım da olmazsa alıyorum.:smile:

Ama JBC, DC’nin Absolute’larını basıp 200-250 bandından satsa net alırım.

(Hüseyin gök) #3998

Bunun gibi kitaplar mı?Abi 200-300 sencede uçuk bir rakam değilmi?Bana göre Türkiyede kaliteli kitap sektörü bu fiyat pılitikaları yüzünden gelişmiyor.

Türkiye şartlarında daha fazla fiyat çekerler böyle baskılara. Yoksa ben de isterim daha daha ucuza okumayı.

Aman Tanrım, 300 TL mi? Ben de Harry Potter’ın özel baskısına 75 TL verdiğim için, yanlış mı yaptım diye kara kara düşünüyordum?

Tolstoy 3. Kitap çıkmış

Doğrusu ben de bir kitaba veya çizgi romana 200-300 tl vermem.

1984’ün özel baskı fiyatı baskısına göre çok iyi bence bu arada. Zira Pegasus’un standart ciltli baskı fiyatına mükemmel bir baskı ortaya koymuşlar. Yeri gelmişken söyleyeyim içimde kalmasın. :joy:

(Serhat) #4004

Tolstoy 3 de geldi. hemde ciltli. Ancak Alfa’ya eklenmemiş daha bende bekliyorum.

(Hüseyin gök) #4005

Son Stephen King romanı, THE ENSTITÜSÜ bitirdi. Bir kez daha, Kral geliyor. Ben her gün okudum, ama çoğu kitap yavaş okudum, bir bölüm ya da iki gece. Bu Steve 'in çalışmıyla çalışmıyor, hiç olmadı. Ondan birini başlatacağım an, lanetlendim. Beni boğazdan yakalar ve hikaye bitene kadar gitmesine izin vermiyor

Translate :slight_smile:

Normalde diğer kitapları 1-2 bölüm okurmuş her gece ama kingin kitaplarına başlayınca bırakamazmış diyor sanırım :smile:

(Serhat) #4007

14

Doğan Kitap tarafından yayımlanan Denizyolu kitabı Kitapyurdu’nda satışta

https://www.kitapyurdu.com/kitap/denizyolu/508719.html&publisher_id=43

Ursula K. Le Guin Kitaplığı

(Samet) #4008

Flaneur iyi hoş ama o kadar para verirken özel baskılara ki hak ediyor bari kargoyu siz karşılasaydınız ve ptt ile gönderebilir misiniz demiştim :confused: