Yeni Kitap Haberleri

Henüz bu seriden kitap almadım ama Say yayınların 101 dizisi ve Erich Fromm kitapları almayı planladığım kitaplar.

Say 101 okuma rehberi başlığında forumdan seriyi biriktiren,bir forum üyesi seriyi öneriyor.

@erdo ben 101 serisini toplamaya başlayacağım.

idefix İthaki kampanyasıyla yine seri dışı kitaplar aldım @Ufuk bir şekilde alışveriş sırası gelmeyen kitapları da böyle kampanyalar ile alıyoruz. :slight_smile:

4 Beğeni

101 için önce 1 kitap alıp oku bence. Ben 1 kitabını okudum sana pek bir şey katacağını düşünmüyorum açıkçası. Çok yüzeysel geldi bana, incelemeden alma derim.

@erdo 101 için söylediklerim senin içinde geçerli, tabi ben bir kitabı okuyup birkaç tanesininde içeriğine bakarak söylüyorum. Kendinizde inceleyin. Biraz sıfırdan başlayanlar için gibi geldi.

4 Beğeni

Bende Say Yayınlarından sadece Schopenhauer serisi var. Ama bu bahsettiğin diziyi de inceleyip değerlendireceğim şimdi.

1 Beğeni

Bu arada Alfa’nn sitesinde daha önce alışveriş yapmama rağmen şu an bilgilerimle giriş yapamıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı.?
Şifremi unuttum seçeneğini de kullandım ama mail gelmiyor.

En iyisi dediğin gibi yapmak, seriden 1 kitap alıp, okuyup karar vereyim.

1 Beğeni

Ben de sıkıntı çıkmadı.

1 Beğeni

Ben denedim şu an sıkıntı yok, alfakitap.com giriş yapılıyor.

1 Beğeni

İthaki yayınları yeni kitap

17 Beğeni

Jack London - Suikast Bürosu

10 Beğeni
7 Beğeni
8 Beğeni

Alfa’dan çıkan Cinayet Şirketi kitabıyla aynı mı?

Sanırım aynı kitap (20 karakter)

1 Beğeni

Eisner Ödülü’ne aday gösterilen manga serisi Sessizliğin Sesi (Koe no Katachi) yakında Satori (çizgidüşler’in manga ayağı) etiketiyle raflardaymış.

8 Beğeni

İthaki’den bir futbol kitabı daha.

2 Beğeni

Hem filmini izledim hem de mangasını okudum. Efsane bir seridir. Ülkemizde basılması çok güzel bir haber.

1 Beğeni

İlk bölümü okudum çok iyiydi ya.Galiba bu seriyi bitiririm artık.:slight_smile:

Ben ilk filmini izleyip daha sonra mangayı okumuştum. Aralarında çok az fark olmasına rağmen mangası da fena sarmıştı beni.

1 Beğeni
9 Beğeni

Oh be. Sonunda. Bir ara çıkmayacak diye endişelenmeye başlamıştım. Hemen alamam ama yeter ki piyasada olsun. Howard muhteşem bir yazar. Kısacık yaşamına onlarca yazar kapasitesinde eserler vererek veda etti.

2 Beğeni