Yeni Kitap Haberleri

Kara Ayna’nın softcover halini 2020’nin ilk çeyreğinde basılacağını söylendi diye hatırlıyorum

1 Beğeni

Kara Ayna çok güzel duruyordu, hele hele o kitabı Jocke’a imzalatmak çok daha güzel olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Erdem Beyim dediği gibi özel baskı çıktıktan belli bir süre sonra soft cover baskınında çıkacağını söylediler.Şunada bakmak lazım bu kitaplar özel baskı yani koleksiyon niteliğinde mesela ben özel baskıları çok seviyorum dediğiniz de doğru onun yerine onlarca başla kitap alınabilir ama tercih meselesi :blush:

2 Beğeni

İyi hoş ama 300 bütçe ayırdım ben bu bütçe 1 kitaba anca yetiyor :sweat_smile: Gerçekten dediğin doğru çok kaliteli,sağlam basımlar olmuş şu sıralar böyle özel baskılar Türkiye’de artıyor daha çok mutlu oluyorum.Sen hangisini yada hangilerini alacaksın?

2 Beğeni

Ben Kara Ayna’yı almayı düşünüyorum, killing joke da fena değil, ama onu zaten okumuş olduğum için tercihim değil. Art Book da çok hoş duruyor. Siz hangisini düşünüyorsunuz?

3 Beğeni

Her 3 kitabı da alacağım. Ülkemizde ilk kez gerçek boyutlarda Absolute’lar basılıyor. Bu harika bir şey. Birebir orijinalleri ile aynı. Ertan Ergil o güne en az bir 700 TL ayırın diye boşuna dememiş. Ayrıca Jock ve Sanat kitabı ve Batman Kara Ayna’yı bizzat çizerine imzalatacağız. Ankara’daki imza gününe katılacağım. Zaten katılamayanlar kitapları alamayacak. Kalırsa daha sonra internetten satışa çıkartacaklarmış.

6 Beğeni

Ben Kara Aynayı alacağım gibi,Killing Joke iyi duruyordu ama normal baskısını tercih ederim sanırım,art book ne kadar sağlam olsa da bütçem kısıtlı o yüzden Kara Ayna önceliğim İstanbul imzasında alacağım sanırım ayrıca denilen doğru bunlar 60-70 dolarlık özel baskılar bu fiyat yine iyi

4 Beğeni

Ramazan Kurtoğlu Hocanın yeni kitabı satışa çıktı

1 Beğeni

Yaz - Karl Ove Knausgaard
Jpg

4 Beğeni

Yüzde otuz indirimli ederi 52,50 TL. Ne sattığını sanıyor bunlar?

Ciltli de olsa sayfa sayısına göre fiyat gerçekten fazla , haklısınız.

1 Beğeni

Yani ayranı yokken atla yolculuk yapmak gibi bir şey… Ciltsiz bassınlar daha çok kişi satın alsın; bu ekonomi bunalımında çok mu gerekli cilt…?

1 Beğeni

Cidden Monokl da çıldırmış. Bu kitabın ederi bu olmamalı. Ayrıca telifi çok yüksek bir yazar da değil kendileri. Kavgam serisi kampanyaya girdiğinde 10 tl den satılıyor.

3 Beğeni

Siyah kapak geldi

14 Beğeni

Evet fiyatı oldukça uygun, kaçırılmaması lazım böyle bir edisyonun :slight_smile:

Flaneur 3 adet yeni kitap duyurdu:

Woody Guthrie ve Love in Vain 777 adet basılacakmış. Fiyatlarını bulamadım belki @Husey biliyordur.

8 Beğeni

Artık kitap vs böyle şeyleri takip etmiyorum maalesef.

Bunlar çizgi roman mi?

Öyle olması lazım. Flaneur kaliteli bağımsız çizgi romanlar basan bir yayınevi.

3 Beğeni

4 Beğeni