Yeni Kitap Haberleri

(Hüseyin gök) #449

Şok şok şok

:joy:

(Abdullah ATICI) #450

Telif vb. haberi yok adamın. Bir bunlar uyanık :smiley:

(Hüseyin gök) #451

Korsan almış başını gidiyor. Yayınevleri bu gibi durumlarla bir türlü baş edemiyor

(Turgay) #452

Değiştirilmiş Karbon son kitabı

(Alper) #453

Artık seriyi okumaya başlayabilirim, sonrasında diziyi de izleyebilirim…

(kimyager _ferhat gürdoğan) #454

Sonunda geldi son kitap. :pray:t6::tada::confetti_ball:

(Wifhty Zet) #455

ben de almayi düşünüyordum fakat ilk kitabin cevirisi aceleye gelmis gibi demislerdi. daha sonra yeni baskilarinda bu hatalarin duzeltilecegi soylenmisti diye hatirliyorum. biraz gecsin ben de alacagim

(kimyager _ferhat gürdoğan) #456

Ben diziyi hiç beğenmedim. Kitaba göre berbattı. Kendi başına güzel olabilir dizi, ancak uyarlama konusunda çok çok kötüydü.

(Turgay) #457

Ben de son kitabı bekliyordum. Artık gönül rahatlığıyla okuyabilirim.

Seriyi okumakta kararsızım. İlk çıktığında çok merak etmiştim ama sonrasında çeviri ile ilgili olumsuz yorumlar beni biraz soğuttu.

(Turgay) #459

Son baskıların da çevirinin düzeldiğini söylemişlerdi. Bence bir şans ver. :wink:

(Alper) #461

Ciltli

ciltsiz

(Serhat) #462

(Emre ) #464

Çok iyi rekabet artsın böyle, telifi alınmayan kitapların telifini alsınlar da girsinler piyasaya.

(Hüseyin gök) #465

Bol bol sultan padişah kitapları çıkaracak gibi konuşmasından anladıgım kadarı ile. Hadi hayırlısı ama şimdiden sevinmeye gerek yok önce kitaplarını bir görelim bakalım. 3 kitap fiyatına bir kitap alınan şu zamanlarda kurulması da manidar

(Gülçin Akın) #466

https://www.vbky.com.tr/
Sayfanın altında ilk kitapları görebilirsiniz.
Şimdilik çok bir şey vadetmiyor ama umarım bizi yanıltıp diğer banka destekli yayıncılarla yarışır hâle gelir.

(Hüseyin gök) #467

Onları görmemiştim ama yazdıklarımdan öteye gidemeyecekmiş gibi geldi. Devlet ve kitap yanyana gelince işin şekli degişiyor ve daha çok propaganda kitapları ve sansürün bol bol uygulandıgı şekilde kitaplar basıyor. Haa iyi kitap basmıyacaklar mı illa basarlar ama tektük

(Alper) #468

“ve benzersiz” demişler biz de hayırlısı diyelim :slight_smile:

sitede olan kitaplardan Aslı Uçar’ın " 1950’ler Türkiye’sinde Edebiyat Dergileri" Yüksek Lisans Tezi galiba
http://www.thesis.bilkent.edu.tr/0003306.pdf

(Arda) #469

Kolektif şu hararinin ekmeğini ne yedi ya. Sürekli bi set yapıyolar.