Yeni Kitap Haberleri

Normal kitaplardan sıkılıp farklı birşey deneyimlemek isteyen bilimkurgu severlere öneririm. Tamamen eğlencelik olarak okumak için ideal yoksa öyle süper bir kurgu, muhteşem bir gizem, dolu dolu bir alt metin falan yok. Saf bir Bilimkurgu da değil Young-Adult türüne kayıyor. Ben eğlenmek için okudum eğlendimde.

3 Beğeni

Yorumunuz için teşekkür ederim. Hazır n11 de indirimdeyken alayım. :slight_smile:

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/BqAi3IJnqYm/

4 Beğeni

Halka Dünya - Larry Niven

12 Beğeni

Yeni çıkacak tüm kitaplar fuarda satışta olacak arkadaşlar. Ayrıca bu kitap hem ciltli hemde karton kapaklı çıkıyot bilginize.

7 Beğeni

Çok şaşırdım. Panama’dan hiç beklemiyordum. Persepolis, Nexus, Metro Serisi ve şimdi de Halka Dünya. Oldukça ilgi çekici kitaplar var ellerinde.

7 Beğeni

Umarım Zamansız Dünya’yı da basarlar.

5 Beğeni

Telifi ithaki yayınlarındaydı demekki getiri saglamayınca bırakmışlar galiba.

1 Beğeni

Basarlar galiba kitabın altında 1.ci kitap yazıyor 2 ve 3 de basacaklar.

Panamanın cevirileri nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Ona göre bu kitabı alacam çok merak ettigim bir seri.

1 Beğeni

Almak isteyenler kaçırmasın.

5 Beğeni

Sonunda çıktılar demek. :joy: Yeni baskıları eski baskıları gibimi hiç bir degişiklik varmı?

2 Beğeni

Çevirmenin çevirdiği diğer eserler : Ümit Kayalıoğlu kimdir? - Kitapları, Özgeçmişi, İletişim bilgileri

2 Beğeni

Halka dünya alınır. Baya merak ediyordum. Ama neden bu kadar kötü bir kapak ya.

1 Beğeni

Watchmen tuğla gibi. Keşke ciltli bassalardı.

2 Beğeni

Ben ithaki bilimkurgu klasiklerinden çıkartır diye umuyordum üzdü doğrusu

2 Beğeni

Çıksa bile bk serisine dahil etmezlerdi. İthaki’yi beklersek işimiz yaş. Senelerdir uzun dünya ve üç cisim problemine devam edemediler. Çevirisi nasıl bilmiyorum ama başka yayınevlerinin dahil olması iyi bir şey.

1 Beğeni

Çeviri aynı. Daha evvel İthaki’den çıkan baskının aynısı: Ümit Kayalıoğlu

3 Beğeni
  1. gerçeklik satışta var mı?
3 Beğeni
1 Beğeni

Sanırım fuarda satışta olacaktı. Online satış sitelerinde göremedim. Denk gelirsem haber veririm mutlaka :+1:

2 Beğeni