Yeni Kitap Haberleri

Anladım teşekkürler. :slight_smile:

2 Beğeni

Merak edenler vardır :slight_smile:

12 Beğeni

Bu da ne böyle :astonished::face_with_monocle: (20 karakter)

2 Beğeni

Belki burada telifin kimde olduğunu bilen birileri vardır diye umuyorum.

2 Beğeni

Nelson Demille kitaplarını da basmıyorlar bende onun kitaplarının basılmasını bekliyorum. Acaba hangi yayınevinde telifleri.

2 Beğeni

Asimov’un kitabı ne kadar olacak bakalım. :smiley:

1 Beğeni
12 Beğeni

Kara Çınar Dizisi’nin yeni üyesi en geç Kasım’da geliyormuş :smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

Sanırım Ekim ayı her yayınevi için telaşlı ve tatlı bir hazırlık ayı. Fuar için kitap hazırlıyorlar diye düşünüyorum ben. Merakla beklediğim kitaplardan birisi. İnşallah ötekiler gibi harikadır. Hâlâ tadı damağımda hepsinin.

5 Beğeni

Kasım fuarı inşallah beni tee maraşlardan uçuracak bir fuar olur yoksa yıllar sonra ilk defa bir fuara…

Neyse konuşamıyciim :frowning:

2 Beğeni

Kasım ayında ölmez de sağ kalırsam toplanalım bu sefer. Sevenlerimle bulu… aman sevdiklerimle buluşup bütçe nasıl alev aldırılır deneyimlemiş oluruz. :sweat_smile:

3 Beğeni

Gelirsem mutlaka diyeyim o zaman. Yerimi ayırın birinç!

2 Beğeni

Uzun süredir bekliyordum.

8 Beğeni

Can yayınları bile pahalanmış… :slightly_frowning_face:

Kitapyurdu platin üyelikle 26’ya geliyor. Evet maalesef tüm yayınevleri etkileniyor artışlardan. Direnen çok fazla yayınevi kalmadı :frowning:
Son 1 senedir kitap alışverişlerim ciddi bir düşüşte.

3 Beğeni

Benim de aynı şekilde bir düşüş var. Diğer yandan ikinci ele yönelerek bunu dengeliyorum. Güvendiklerimden alıyorum. Bir de iyice düşünüp tartmak var artık. Sırf zevk için bile alamıyor artık insan.

3 Beğeni
4 Beğeni

Çok ilginç bir şekilde kütüphanemde okumadığım kitaplara göz gezdirirken beş sene önce hevesle aldığım, fakat artık yaşım ve değişen okuma alışkanlıklarım itibari ile beni hiç cezbetmeyen kitaplara rastlıyorum. Artık bende alışveriş yaparken ince eliyorum.

4 Beğeni

İletişim Yayınları Klasikler Serisi yeni kitap

3 Beğeni

Bu bana da oluyor. Aldığımız kitapları beş yıl içinde tüketmekte fayda var sanırım. :thinking: İşin garip tarafı hep çok alıyoruz, okuma hızımız yetişmiyor gibi cümleler kurulurdu. Sanırım beş seneye alım gücümüz o kadar düşecek ki sonunda yetişeceğiz. Bir noktada dank diye kalacağız gibi hissetmekten kendimi alıkoyamıyorum. :disappointed_relieved:

8 Beğeni