Yeni Kitap Haberleri

ne kadar da güzel haberler bunlar :heart_eyes:

3 Beğeni

Kapak şahane olmuş, 50. kitapta Yüzyılın En İyi Bilim Kurgu Öyküleri tarzı bir vaka yaşanmaz umarım, millet bayağı bir bekliyor… Yurtdışından alamam yoksa. :sweat_smile:

9 Beğeni

Demek ki artık bilgimiz olsun, indirime soktukları kitaplar stoklar tükensin de başka serilere dahil edip basalım dedikleri kitaplar.

7 Beğeni

İşte aradığım tasarım.
Yıkılıyor
Yanıyor

2 Beğeni

Konuyu biliyorum, bu yüzden daha “canavarımsı” bir şey bekliyordum.
Kemal Sunal’ın Gülyabanisinin siyahı gibi

2 Beğeni

Allahım sana şükürler olsun. Herkese tavsiye ediyorum. Bu kitaptan sevdiklerinize hediye edin ya da çocuklarınızın okuyabileceği kadar sağlam bırakın.

4 Beğeni

Ben de İdefix kampanyasından almıştım. Bu kapak görselini bastırıp eski kapağın üzerine yapıştırmayı düşünüyorum. Eski kitabın boyutu daha büyük olduğu için arkaplan rengiyle boyutu tamamlarım artık. :laughing: Bir daha aynı kitabı almak yerine eksik olan başka bir kitabı alırım.

2 Beğeni

Ben kesin olarak almam. Kapak fikri hoşuma gitti :joy: Yaparsanız görsel bekliyorum :joy::joy:

2 Beğeni

Mutlaka son halini paylaşırım. Bu arada kitap boyutları aynıymış. Yan yana dizince de sorun olmayacak! :laughing:

2 Beğeni

Eski hali bende de var. Ki eski halinin boyutu klasiklerin boyutundan daha güzel bana kalırsa. Kapak harika olmuş ama ona sözüm yok :sweat_smile:

Isbankasi keşke Zweig’ın Sabırsız Yürek’ini de bassa artık. Zweig kitaplarım hep farklı yayın evlerindendi yavaş yavaş tamamını Isbankası klasiklerine cevirdim. Tek bırakacağım doğubatı’nın Efsaneler kitabı sanırım.

1 Beğeni

Ben de Dünün Dünyası’nı bekliyorum. En yüksek puanlı kitabını neden hala basmadıklarını merak ediyorum tonla kitabı basılmışken.

1 Beğeni
2 Beğeni

Yeni midir değil midir bilemedim ama ben yeni rastladım.

4 Beğeni

Yani yazar tamam ama True Detecetive’in adını vererek sanki senaryo kitabı gibi göstermeleri :thinking: ? (True Detective’i izledim)

Kitabın bir başka baskısı:

5 Beğeni

Yuh , harbiden öyleyse çok ayıp. İncelemeden adamları asmak istemiyorum gerçi ama bilemedim şimdi. Ben ilk başta dizinin çizgi romanı sanmıştım ama roman kategorisinde yer alıyor. Eğer diziden bağımsız olarak cidden asıl Sarı Kral Öykülerini basmışlarsa çok büyük ayıp etmişler. Alan , inceleyen varsa seviniriz.
Bi daha baktım da cidden bildiğimiz Sarı Kral Öyküleri’ne yeni kapak yapmışlar. Ne kadar ucuz ve basit bir satış stratejisi.

1 Beğeni

8 Beğeni
11 Beğeni
13 Beğeni

Oh be, Ankara Kitap Fuarı’na yetişiyor.

2 Beğeni

Idefix de hala diğer hali 9.90 :grimacing::grimacing:

Yeni olanda kağıt türü siyah beyaz görünüyor. Beyaz kağıt kitap basmaz ithaki hic zannetmiyorum ama.

4 Beğeni