Yeni Kitap Haberleri

Cıks… 100 tl sınırımın üstünde ama 100 tl altında olsa da almazdım zaten. :smirk:

3 Beğeni

Satışa açılmış.

4 Beğeni

Elli dokuz Türk Lirası mı?:no_mouth:

1 Beğeni

16×24 ve 767 sayfa için normal sanki :expressionless:

1 Beğeni

Kitabın 2006 baskısının ilk çıktığında etiket fiyatı 94 TL’ydi. Ben yine öyle bir fiyat bekliyordum.

2 Beğeni

Ben de 80 küsür bekliyordum yine iyiymiş 59 TL. :slight_smile:

2 Beğeni

Efendiler! Bu fiyatların normal ve makul olduğuna dair sarf ettiğiniz sözcükler ne yazık ki benim kabul edebileceğim bir şey değil. Evet, her türlü sebebi anlamama rağmen kabul etmek istemiyorum. Çoooook fazla bir ücret olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef. Fuar zamanı umarım İmge yayınlarını görme fırsatım olur.

4 Beğeni

70 civarı bir şeye hazırlamıştım kendimi, düşük indirim oranına rağmen fiyat makul. İmge hakkında pek bilgim yok ama %35 falan görüyorsa gayet uygun denebilir.

2 Beğeni

İmge Yayınları William H. McNeil’ın Dünya Tarihi’ni tekrar baskısını yapmış ama sadece karton kapak basılmış. Benim gibi ciltli bekleyenler için hayal kırıklığı :sleepy:

1 Beğeni

Aynısını Dünya Mitolojisi için de yapmışlardı. Ben de kitabı iade etmiştim.:face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

JBC döktürüyor gene :smiley:

9 Beğeni

Bu ve Dünya Mitolojisi eserlerinin yetkinliği hakkında bilgi sahibi olan var mı? Alınması, saklanması gereken değerli eserler mi?

1 Beğeni

Ben iki kitabı da okumadım. Dünya Mitolojisi hakkında bir bilgim yok. Dünya Tarihi merak ettiğim bir kitap sadece, yetkinlikleri hakkında kitapları okuyanlar cevap verirse daha yerinde olur.

2 Beğeni

Bu kitapla ilgili bir gelişme var mı acaba. Tam baskı mı ( önceki baskısında çevrilmemiş 9 eksik öykü varmış ) çıkacak.

5 Beğeni

Ben daha önce sorduğumda tam metin halinde 2019 da çıkacak diye cevap vermişti yayınevi. 2019 baskı planının şeffaf hayaletin garip huyları ve yazma sanatı olduğunu söylemişlerdi şeffaf çıktı ama diğer ikisi yetişir mi emin değilim

3 Beğeni

Tam metin ve iyi çeviri olsun, geç çıksa da olur.

5 Beğeni

Aynen çeviri kötü olunca hiç bir anlamı olmuyo kitabı almanın umarım düzgün bir çeviriyle gelir benim de beklediğim kitaplardan biri

3 Beğeni

8 Beğeni

4 Beğeni

Asimov - Buluşlar Tarihi ve William McNeill - Dünya Tarihi kitaplarının ciltli baskıları hakkında bir haber var mı? Yayınevine sordum fakat cevap alamadım.

1 Beğeni