Yeni Kitap Haberleri

Benim aklıma bir sebep geliyor. Yakında başlayacak dizi öncesi “Watchmen” kataloğunu genişletmek :slight_smile: Senaryo şu şekilde:

+Watchmen’i izledinmi çok güzel bir dizi olacağa benziyor.

• Aa evet hatta çizgi romanı var bi bakalım istersen.
    (Kitapçıya giderler)
    +Bak buldum burdaymış
    -Aa ciltli versiyonu varmış. Hem kapağı daha hoş görünüyor. Bunu alayım ben.
    +Benim üstümde o kadar para yok bende ciltsizini alayım o halde.
    ( Dizi tutar ve çizgi romanın satışı artarsa aynı şey “Before Watchmen” için uygulanır -Son- )
2 Beğeni

Before Watchmen’in fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Saman kağıt gibi ama ondan daha kaliteli. Çizgi Düşler’in Y Son Erkek, Scalped, Güngezgini ve 100 Kurşun çizgi romanlarda kullandığı kağıt.

1 Beğeni

Sanırsam hikaye ayrı ayrı olarak Watchmen üylerinin gözünden anlatılıyor. Zamanında Rorscahlı bir hikaye okumuştum, ama Before Watchmen miydi, değil miydi hatırlamıyorum.

1 Beğeni

Çünkü Before Watchmen tek kitap değil, 5 tane falandı yanlış hatırlamıyorsam. Tek tek hepsini ciltli yapmak istemediler muhtemelen.

2 Beğeni

Bu hikayeden sonraki hikayelere de bakarsanız birçok fasikül göreceksiniz. Çok fazlaydı atmaya üşendim :smiley:

Güncelleme: Aman Yarabbi!

7 Beğeni

God Of War’a bittim :smiley:

3 Beğeni

Kim bitmez anam? :smiley: Fasikül olarak ilerleyecek anlaşılan, bir de bu kıyağı Dishonored’e çekseler ne güzel olur, ama sordum “maalesef” cevabını aldım. :frowning:

2 Beğeni

Dediklrerinizi okumadım ama 84 lira veriyorsam bari kuşe kağıt olsaydı dedirtecek bir kağıt türü herhalde.

JBC, V For Vendetta’da kullanmıştı bir de. Aslında güzel kağıt fakat ben kuşe kağıdı daha çok seviyorum.

2 Beğeni

Acaba kuşeyi seçmemelerinin nedeni ne? Maliyet diyeceğim ama zaten 84 tl kitap uygun bir şey değil başka sebebi var sanırım

Anlamadım Gow çizgi roman mi olmuş?:thinking:

https://kidega.com/kitap/iblis-dongusu-5-nuve-326118/detay

11 Beğeni

Evet.

4 Beğeni
2 Beğeni

Güzel haber. Ben de bu aralar Epsilon soru hattı sayfasına girip kapağı tanıttınız, bandrol de aldınız neden hala çıkmadı diye söylenmeyi düşünüyordum :slight_smile: Yalnız fiyat efsane olmuş :frowning:

4 Beğeni

Watchmen cidden Limited Edition mu basıldı :open_mouth:
Mali durum altüst, yapma be İthaki :tired_face:

2 Beğeni

Öyleymiş…

2 gün düşündüm alsam mı diye, Delta Kayıp Zamanın İzinde kitabını alıp, kendim için Watchmen olayını kapattım :slight_smile:

4 Beğeni

Bence tercihi güzel yapmışsın. Allah o seriyi okumak nasip etsin artık :smiley:
Ben cesaret edip başlayamıyorum.

2 Beğeni

Ben de okumadım ama okuyanlar zor bir seri olduğunu söylüyorlar. Okuyup çok seven tanıdıklarım var. Delta baskı bekliyordum ben. Ağustos’da kitabın yeni baskısı yapılmış, bu sabah farkına vardım.

2 Beğeni