Yeni Kitap Haberleri

Oğuz Eren Bey merhaba…

Conan 3 yayınlandığında, Robert Ervin Howard tarafından yazılan -yazarın sağlığında yayınlanmayanlar da dahil olmak üzere- tüm öyküler bir külliyat halinde Türkçeleşmiş olacak. Bu 21 öykünün yanı sıra, tamamlanmamış taslaklar ve sinopsisleri de yazarın bıraktığı haliyle külliyatta yer alacak. Külliyat aynı zamanda Cimmeria şiiri ile Hyboria Çağı denemesini de içeriyor. Ayrıca 3. ciltte Conan karakterinin nasıl oluştuğunun gözlemlenebilmesi için biri Kull, biri Cimmerialı olmayan ilk Conan karakterini içeren öykü, bir de editör tarafından reddedilen ilk Kılıçtaki Anka versiyonu da olacak. Cthulhu Mitosuna Howard’ın yaptığı katkılar çerçevesinde, Hyboria Çağı ile yazılı tarihi birleştiren bir taslak ve yazarın sıralama ile ilgili görüşlerinin anlatıldığı bir mektubu ve başka dokümanter nitelikli ekler de yer alacak. Türkçe versiyonunu oluşturduğumuz hali, daha evvel bu şekilde hiç yayınlanmadı. Ek metinlerin seçimi tamamen bize ait.

Diğer sorunuza cevabım evet. Daha önce Türkçede yayınlanmış diğer derlemelerde yer alan öykülerin tamamı da bu derlemenin içinde bulunacak.

İlginiz için teşekkürler.

22 Beğeni

Kapak değişmiş ve tekrardan basılmış
com

7 Beğeni

3-4 kere açıp bakmama rağmen, foruma geldim geleli profil resminizin küçük halini itachi kara kalem çalışması olarak görüyor ya gözlerim. Bu kadar mı benzer arkadaş. :joy: Her açtığımda da “nası ya?”, oluyorum.

images

Gözler ne görmek isterse onu görürmüş :slight_smile:

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B3uqJDUgso3/?igshid=3sma4dp1y469

9 Beğeni

Kocan Kadar Konuş kitabının yazarı Şebnem Burcuoğlu’nun yeni kitabı

4 Beğeni

Herhangi bi siteden Leibowitz İçin Bir Ilahi alan var mı arkadaşlar? Hala eski baskıların gönderildiğini gördüm bir yerlerde ?!

Tess Gerritsen’in bu romanı, bilindik tarzının dışında olmuş. Polisiye değil de bir hayalet öyküsü yazmış sanırım. Kapak da kötü.

Kitabın 2 farklı edisyonu da satışta. Eski edisyonu satın alırsanız o gelir.

Evet biliyorum. Yeni baskı görünüyor hatta sitelerde şu an ama eski baskı gönderilmesinden çekindim :unamused:

2 Beğeni

Ben kitapyurdundan aldım.Eski kapaklı göndermişler halbuki satış görselinde yeni kapak olanı vardı.Müşteri hizmetlerini arayıp iade edeceğim.

2 Beğeni

Tam olarak bahsettiğim buydu işte. Boşu boşuna uğraş dur.

Umberto Eco Ortaçağ Cilt 3, yeni baskısını yeni kapakla yapmış. Şimdi dikkatimi çekti :slight_smile:

Ayrıca Alfa kendi sitesinde bedava kargoyu 50 TL’ye düşürmüş, çok iyi olmuş.

3 Beğeni

https://www.eganba.com/hilekarin-marifeti-bu-dunya-kitabi-lewis-hyde

Watchmen’in ciltlisi ilknokta’ya özel sanırım?

Kidega üzerinde 91 tl gibi bir fiyatla satılıyor

1 Beğeni

Kuşlar Konseyi/Divanı artık Aslı Hanım ne karar kılarsa,ön siparişe açılmış acaba 2020 ilk yarıda hatta belki bir umut ilk çeyrekte İthaki baskısını görür müyüz? :kissing_closed_eyes:

5 Beğeni

İç çekmeye ve ah etmeye başlayın…

6 Beğeni

Ben de seriye başlıyacağım bir kaç güne kadar, seri nasıl ilerliyor ilk üç son gibi mi?

Güzel bir devamlılık var çok seveceğinize eminim.Yanlış hatırlıyor olabilirim ama normalde ilk 3 kitap ile seri bitmişti ama gelen yoğun tepkilerle ve kendiside devam etmek istediğinden sanırım devam ettiriyor seriyi

1 Beğeni