Yeni Kitap Haberleri

Ben bu ülkede gazete savaşlarını görmüş insanım. Tabaklar, çatallar, ansiklopediler. :slight_smile: Yayınevi savaşları başlasın.:slight_smile:

19 Beğeni

Birden fazla yayınevi olması her zaman iyidir. :blush:

9 Beğeni

Hmm şu an sağlam serilerden ne kaldı ki bunlar neleri getirecek acaba merak ettim.

2 Beğeni

Hahah güzel reklamını yapmışlar.

3 Beğeni

Foruma dahil olmaya sıcak baktılar. Umuyorum ki yakın zamanda burada kendilerine sorarız.

10 Beğeni

Umarım fantastik seride görebiliriz.Belki ithakide rekabetten nasibini alıp daha iyi olur.

5 Beğeni

Rekabet(Kaos) severim. :smirk: Daha fazlasına ihtiyaç var kesinlikle.

11 Beğeni

Hoş olmamış ama en azından reklamını yapmışlar, iyi olmuş :joy:

7 Beğeni

Evet yayınevinin hikayesinden daha fazla ilgi görüp incelemeye başlamıştır şimdi okurlar. :blush:

4 Beğeni

Güncel serilerden bahsediyorlar bence. İthaki’yi bu konuda gayet tabii geçebilirler, neden olmasın ki? Kendileri klasikleri bizimle buluşturmuş olabilirler ama güncel bilim kurgunun tahtını rahatlıkla kaptırabilirler bence.

5 Beğeni

Aynen ithaki güncel serileri pek önemsemiyor.

2 Beğeni

Bende nedense yeni bilimkurgu kitaplarını basacaklar diye düşünüyorum. Güncel kitapları gerçekten iyi takip ediyorlar çünkü. :slight_smile:

4 Beğeni

Salon yayınları paylaşımı ile bunun önünü açmış. :slight_smile: Bence “en iyi” dedikleri için, İthaki hedef alınmamış bile olsa, öyle anlaşılmış.

4 Beğeni

Sonuçta bilimkurgu ülkemizde tek bir yayınevinin tekelinde değil. Bakalım nasıl kitaplar göreceğiz, daha çok güncel bilimkurgu kitaplarına yöneleceklerini düşünüyorum. :thinking:

12 Beğeni

Zaten Pegasus baskı kalitesini İthaki fiyatlarında sunabilseler o bile büyük başarı olur. Geçen Nevernight’ı elime alınca Pegasus’u baskı anlamında gerçekten takdir ettim. Resmen kitap tutma hissini hatırlattı :joy:

9 Beğeni

Katılıyorum. Pegasus çok pahalı ama hiçbir kitabında fiziksel özre rastlamadım. Kağıt kalitesi de hala en iyisi yani kriz sebebiyle daha kalitesiz malzeme tercih etmiyorlar hala.

8 Beğeni

Aynen fiyatlar bir tık daha aşağı olsa diyecek söz yok.

1 Beğeni

Bilimkurgu diyip genç-yetiskin türünde distopyalara boğmasınlar bizi. Pegasus ve diğer yayınevleri bunu fazlasıyla yapıyor zaten. :slight_smile:

10 Beğeni

Umarım. (20 karakter)

2 Beğeni

Ooo kaos alırım bir dal :smile:

En çok bize yarar bu durum.

Yalnız Alican’ın cevabı vs derken 50. Kitap hakkaten gümbür gümbür geliyor. Hadi hayırlısı diyelim.

3 Beğeni