Yeni Kitap Haberleri

Vakıfbank kültür yayınları şu aşamada popüler kültür kitaplarından ziyade akademik veya daha önce basılmamış kitapları yayın programına dahil ediyor ki ilgi alanlarım olmasa da hoşuma gidiyor.

(Serhat) #573

123

13. Gerçeklik - Gizemli Mektuplar Güncesi 1 (Kitapyurdu)

Pegasus Yayınları’nın yeni kitapları şuna için Kitapyurdu sitesinde ön satışta görünüyor. Diğer sitelerde şuan yok.

(Şeyma) #574

Talha Uğurluel hiç okudunuz mu bilmiyorum ama kendisi çok iyi bir araştırmacı. Timaş’tan çıkan Kanuni kitaplarını okumuştum. Çok zengin içerikleri var. Görseller, haritalar vs. Gerçi sanat tarihçisi olduğundan bazı yerlere bakışını fazla duygusal buluyorum ama özellikle de Kanuni döneminde Avrupa ile olan savaşları ve ilişkileri oldukça güzel aktarmış.

(Serhat) #575

Evet Babil’e de düştü. Hala The Witcher beklemekteyiz.

Kara Büyücü üçlemesi son kitap :slight_smile:

Yazdıklarınıza cevap vermek isterim ama bu başlığı daha fazla bu konuyla meşgul etmeyeyim. Talha Uğurluel için başlık açılacağı yazılmış yukarıda. Açıldığında o başlık altında da bir şeyler yazarım. O zamana kadar benim de düşüncelerimi yansıtan yorumun linkini buraya bırakayım.

https://eksisozluk.com/entry/82534290

Nihayet

Epsilon şu Tom Clancy’leri yeniden bassa ne güzel olur…

(Cemalettin Sipahioğlu) #581

Efendim, Laputa Kitap, bazı yönlerden küçük, temsil ettikleri bakımındansa büyük bir hamlede bulunmaya hazırlanıyor. Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı’ndaki ilk korku hikâyelerini kaleme alan Kenan Hulusi Koray’ı buyur ediyor.

Kendisi ve yazını hakkında Rıhtım’dan bir yazı:

(İsmail Şahin) #582

Fuarda bu yayınevinin standında ufak bir görüşmem oldu. Yayınevi bilimkurgu serisine başlamış. Hatta yazarlardan birinin ismini de öğrenmiştim ama şu anda aklımda değil. Zaten kitabın künyesinin olduğu sayfada Edebiyat / Bilim-Kurgu : 01 yazıyor. Anlaşılan uzun bir seri bizi bekliyor.

(Serhat) #583

Hadi inşallah. Bana da iş çıkar ne güzel. :joy::joy:

(Rocket quuen) #584

Offff !!!

Iblis döngüsü 2 3 4 5
Batut büyücüsü 2 3
Gece nöbeti serisi
Ejderha mizahi destani
Unutulmuş duyarlar
Bilimkurgu klasikleri
Modern klasikler
Karanlık kitap serisi
Zaman çarkı
Got
Yürüyen kentler
Sissoylu çağ 2
Stormlighr 2 3
Savskiran
Colak kral
Stephen king büyü kitaplari)
Ilahi kentler
Ve daha bir çok kitap ve cizgi roman

Şimdi ben hangisini alacagim. Normalde yazın biriktirdiği para ile toplu bir halde zaman carkini alırım diyordum ama olan değişikliği yapmam gerekiyor .

Buarada bunu yeri burası değil biliyorum laputa kitabı görünce biran duygu bosalmasi yaşadım .

(Hiçliğin bekçisi…) #585

Çok büyük beklentilerle takip ettiğim bir yayınevi oldu kendileri. Umarım güzel kitaplara imza atacaklar. Şimdiden birkaç kitap edindim bile. Laputa Kitap beni heyecanlandırıyor.

(Cemalettin Sipahioğlu) #586

Umarım öyle olur. Hayırlısı, diyelim, hayırlısı çıksın.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #588
  1. Kitabı görmeden almak istemiyorum bu seriyi nedense.

(Serhat) #589

Aynen katılıyorum. Seri biraz kendini belli etsin bakalım

(Turgay) #591

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=483780
Kitapyurdu’nda satışa açılmış. %45 indirimli.

(Arda) #592

Niven bulmuşum hiç bekleyemem valla. hemen iki kitabı da sipariş ettim.