Yeni Kitap Haberleri

En azından sen o kitapları toplarken zaman kazanıp kaçmış olurum :sweat_smile: Canımdan daha değerli değiller.

1 Beğeni

Toplayacağım kanaatine varmanı sağlayan optimist yanın gerçekten takdire şayan.

2 Beğeni

Althausu yerde bulsan cidden bırakır yine de beni mi kovalarsın? Ya da renkli baskı Momo’ yu mesela :sweat_smile:

1 Beğeni

Beni tanımıyorsun. :upside_down_face:

1 Beğeni

Rekabet her zaman kullanıcıya yarar ama niyeyse ülkemizde yazılı basına yatırım yapan şirketler pek çıkmıyor .

Gazetecilik anlamında var bir şeyler ama bu konu hakkında bir şey yazmak istemiyorum :smile:

1 Beğeni

Hüseyin Aksakal çevirisi ile yeni Howard kitabı geliyor. :slight_smile:

resim

resim

14 Beğeni

Güzel geçen bir güne dahada güzeleştiren bir haber. Teşekkürler.

3 Beğeni

Can bu aralar çok hoşuma gidiyor :star_struck:

30 Beğeni

Zorla insana aldıracaksınız. Direneceğim…

6 Beğeni

İlk siparişe eklendi bile. Müthiş olmuş.

3 Beğeni

Hayır, ben alamam. Bakınız, dikkatinizi çekerim “alamam” diyorum çünkü Ursula varken, Londra Nehirleri varken, sırada bekleyen onlarca karakter varken… Yapamam. Efendiler, kendinize hakim olun ki biz de kendimize hakim olalım. :sweat_smile:

7 Beğeni

Hangimiz listeye sadık kalıyoruz lütfen ama. :sweat_smile: En son 3 kitap alacağım diye girdim yine +10 yapıp çıktım. Çoluğun çocuğun rıskı hep böyle yeniyor… Can Yayınları kınanmalı…

3 Beğeni

Bu da mı etkilemez seni :joy::joy:

25 Beğeni

Listeye sadık kalmıyorum ama bütçeme sadık birisi sayılırım. :smiley: Ihhh, zorlamayın çünkü almayacağım.

@fortknoxt “ADAM GÖZÜMÜN ÖNÜNDE HEPSİNİ AL YAPTI!” (@Ufuk)

Ben yine de direndim. Bu ne ki? :smirk:

7 Beğeni

Alınır aslında. :thinking:

2 Beğeni

:joy:

En azından sevdiklerini alırsın ilerde. Ben de bu baskılardan ilgilendiklerimi alıyorum. Latife Tekin ve Küçük İskender’i atladım.

4 Beğeni

Son 3 gelince tekrar paylaşırım fotoğraf. O zaman tekrar görüşelim. :joy::joy::joy:

3 Beğeni

“Veronika” benim en sevdiğim kitaplardan birisidir. Öbür tırt baskısı var. Ona gözümü diktim ne yalan diyeyim.

@fortknoxt Görüşelim, ben orta bir Türk kahvesi alırım. Yanında ıvır zıvır olmasın. :rofl: Kahvemi hüpürdetirken sizin ikna çabalarınızı izlemek isterim.:buyucu:

4 Beğeni

Veronika kitabı benden sana hediye olsun. (Bu konuda ciddiyim). :wink::wink: Diğerlerini de gazı gelip alırsın. Maksat yolu açmak. :joy::joy:

2 Beğeni

Teşekkür ederim ama kapıyı @Ufuk Beyfendi “Kırmızı Pazartesi” ile araladı. Çok esiyor biliyor musun? Veronika’yı da en sevdiğim ve kütüphane odasını boydan boya boyadığım renkte basmışlar…

Yoo, almayacağım. En azından şimdi… Hemen değil yani. Belki, biraz sonra… Hayır! Direneceğim…

5 Beğeni