Yeni Kitap Haberleri

Yolu açtılarsa devamı gelir. Alacaksııınnnnn almalısınnnnn (İç sesindir bu)

3 Beğeni

Ben başlıkları karıştırmışım, özür. İki ayrı başlıkta çeviri yanlışlığını konuşmuştuk… Burayı asoiaf ile karıştırdım. O “Dalla” yorumu, asoiaf içindi ama bir arkadaşım bazı çevirileri anlamıyorum, google çeviriden çevrilmiş gibi devrik, demişti.

Efendiler, kaçın ve bu başlıktan uzaklaşın! Burada kötü tuzaklar, iç sesinizi bile delirten öneriler var…

2 Beğeni

Yahu şu güzel baskılar alınmaz mı hiç :grin:

1 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow:
https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/08/mad-gif-12.gif

5 Beğeni

Can baskıları güzel olmuş ciltli şömizli inceleyip alan var mı :slightly_smiling_face:

Hocam kameranız baya iyiymiş markası nedir?

1 Beğeni

Çekimler bana ait,değil Can Yayınlarının kendi çekimleri ama gerçekten çok güzel çekilmiş olduklarına katılıyorum :smile:
@Agape :fearful:

3 Beğeni

Aaa, burada ne var? Yeni mi çıkmış? Belli ki öyle… Hepsini tam olarak alamamış mısınız yoksa…

@Who_Sametto @Ufuk @hunter

4 Beğeni

An itibariyle oyun dışıyım,bu düşman benim cüzdanımın boyunu aşar :smile:
@Ufuk @hunter kaçın!

3 Beğeni

Bende hanımefendiye yardım etsem. Bana da zaman çarkının 7. Ciltini atarmısınız. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

En son 3 kitap daha çıktı onları henüz almadım ama üçünü de alacağım :slight_smile:

Arkadaşlar, konusu paralel evrenlerle ilgili olan roman tavsiyesi yaparmısınız? Şiddetle okuyasım var.

1 Beğeni

Bunlar bugün kitapyurdunda satışa çıktı. Tabi ben dururmuyum hemen yapıştırdım siparişi. :wink::wink:

Cüzdanlar kan ağlıyordu…

2 Beğeni

Hiç sormaaa :sob::sob:

1 Beğeni

Can Yayınları Klasikler Serisi’nin yeni kitabı

1 Beğeni

Yemin ediyorum paramı sömüren konu başlık (yeni kitap haberleri). Foruma girince hep en başta. Ama olsun seviyoruz kitap okumayı :grin:

5 Beğeni

Sen birde bana sor. Ben birde tüm sitelere bakıyorum yeni çıkanlara. Gördükçe dayanamıyorum. Öbür aya alırım diyorum bu arada yenileri çıkıyor. Şiştikçe şişiyor sepet. Önceliği sürekli takip ettiğim yazarlara verdim. :joy::joy::wink:

3 Beğeni

Aynen ben de öyle yaptım Artık. Ona rağmen sepetler dolu şişti. 500₺ olmuş. İndirim bekliyorum :joy::joy::joy:

2 Beğeni