Yeni Kitap Haberleri

Dördüncü kitabı 38 liradan satılan Witcher’ın devamına bu fiyat zaten absürt olmuş. Yeni çıkan kitaplardan sadece Obsidio’nun fiyatı makul cildi ve iç sayfaları göz önüne alındığında hadi Demir Altın’da cildinden öyle diyelim ama Yaz Bahçesi gibi ciltsiz bir kitabı da 100 liradan satmak abartı. Fuarda indirimli fiyattan alan aldı alamayanlar mecbur bu fiyata katlanacak.

1 Beğeni
2 Beğeni

Pegasus kitabı alana hediye olarak herhalde Witcher kılıcı falan veriyor ki fiyat böyle belirlenmiş.

8 Beğeni
3 Beğeni

Süprizi kaçırdın hocam ya! :joy::joy::joy:

3 Beğeni

Hatta yanında Sharon’un güç yüzüğü ile birlikte veriliyor.

Üç Yüzük göğün altında yaşayan Yayınevi Sahiplerine
Yedisi taştan saraylarındaki Matbaa Sahiplerine,
Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar’a, fiyatları görünce ölecekler ne yazık
Bir Yüzük gölgeler içindeki Pegasus Yayınevi’ne
Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne
Hepsine hükmedecek Bir Yüzük, hepsini o bulacak
Hepsini bir araya getirip Fuarlarda birbirine bağlayacak
Tüm Yayınevleri’ni bir araya getirecek ve onlara hükmedecek.
Gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda

HATIRLAMAK İSTEYENLER İÇİN ORİJİNALİ

Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf Kralları’na
Yedisi taştan saraylarındaki Cüce Hükümdarlar’a,
Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar’a, ölecekler ne yazık
Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda
Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne
Hepsine hükmedecek Bir Yüzük, hepsini o bulacak
Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak
Gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda

25 Beğeni

Bir kitap haberide benden.

Haydi pamuk eller cebe. :slight_smile:

3 Beğeni

Şanslıyım ki pegasustan takip ettiğim tek seri var oda witcher :slight_smile: Onuda artık yüzde 50 indirimde alırım.

3 Beğeni

Yaşasın! Panama Yayınları’nı gerçekten çok sevmeye başladım ben. Çevirisini beklediğim bir kitaptı. Türkiye’ye döner dönmez ne kadar kitap bastılarsa alacağım. :yum:

4 Beğeni
2 Beğeni

Haykırdım ahahsjhfndala

2 Beğeni

Bunlar nasıl fiyatlar :triumph::triumph: sonra “kimse orijinal kitap almıyor, korsan kitaplar bizi mahvetti” falan filan. Beter olun, gerçekten beter olun.

2 Beğeni

Tek kitap mı seri mi ? Bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

fantasticfiction.com da 3 kitap olarak gözüküyor.

2 Beğeni

Witcher 5 Kidega’da 37.70 lira. Enparanın 15 lira iadesiyle 22.70’e geliyor. Enpara kullananlar için çok uygun fiyat.

1 Beğeni

Post-apokaliptik kurgu olarak geçiyormuş bekleyelim bakalım :slight_smile:

https://www.instagram.com/p/BqadYDrAkB-/

Mercy Kilpatrick serisi 2. kitapta yoldaymış.

Seri orijinali için: Mercy Kilpatrick – Kendra Elliot

https://www.instagram.com/p/BqSLNZogiR_/

2 Beğeni

Salon Yayınları nedense bende ucuz, kötü çevirili kitaplar basan bir yayınevi gibi bir his uyandırıyor. Ama bu bir önyargı farkındayım. Hiçbir kitabını okumuşluğum yok ve açıkçası The Last Girl çok ilgimi çekti. Post-apokaliptik diyince akan sular duruyor benim için. Tabi ergen romantizmine bulaşmamış olması lazım. :smiley:

4 Beğeni

Sanırım son zamanlarda daha seçici ve dikkatli davranıyorlar. :slight_smile:

3 Beğeni

Şu ana kadar 3-4 kitabını okudum. Şahane kitaplar diyemem bir Pegasus baskı kalitesi, çevirisi yok. Ama yılların yayınevleriyle yarışabilecek durumda. Öfkelidoğan, Yunan Mitolojisi, Merhametli Ölüm güzel kitaplar. Merak ettiğim bir kaç kitabı daha var. Fiyat politikası da çok kötü değil.

3 Beğeni

Kitapyurdu’nda fiyatlar düştü (Platin üyeler için) (%35 + %10)

1. Ateşle İmtihan / The Witcher Serisi 5 (Önceki Fiyat-38,94 TL) - (Yeni Fiyat-35,04 TL)

2. Demir Altın / Kızıl İsyan 4 (Karton Kapak) (Önceki Fiyat-51,94 TL) - (Yeni Fiyat-46,74 TL)

3. Demir Altın / Kızıl İsyan 4 (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

4. Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

5. Obsidio / Illuminae Dosyaları 03 (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

ÖNCESİ

SONRASI

Sepette 17,00 TL oynamış oldu.

3 Beğeni