Yeni Kitap Haberleri

Bülent Ayyıldız’ın kalemini ben de beğeniyorum ,katılıyorum.
Evet bu eser daha önce yayınlanmıştı.Şimdi kapak görselini değiştirip , Pangea Serisi’ne dahil etmişler.

2 Beğeni

Bu Murderbot Günlükleri olarak geçen kısa novellalar 4’te bitiyor. Goodreads’de 4. kitap açıklaması şöyle diyor;
" The fourth and final part of the Murderbot Diaries series that began with All Systems Red."

Goodreads’de 5. kitap olarak gözüken ise Murderbot romanı olacakmış. Yazarı öyle demiş.

4 Beğeni

@Alladierre Yedi yayınlarını görünce aklıma geldi, Othello’yu da sen mi paylaşmıştın?

4 Beğeni

Evet ben paylaşmıştım. Yeni yayınevlerini takip etmeye çalışıyorum. Walter Benjamin almışsın yakınlarda okursan fikrini merak ediyorum.
Ayrıca Everest Modern Klasikleri için de bir alkış diyorum. Güzel seçimler.
Yalnız bayadır forumdan uzaktasın gözden kaçmıyor. Hatta o kadardır yoksun ki Son Aldığım Kitaplar konusuna göndermemişsin bunları :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Aaa :joy: Farketmemişim @alper farketmeden düzeltmem lazım :joy:

@Alladierre teşekkürler yeni yayınevleri için o zaman, okursam yazarım mutlaka :v:t2:

3 Beğeni

Yordam Yayınları yeni bir Nuri Yıldırım çevirisi yayınlıyor.

Gogol - Ölü Canlar

Nuri Yıldırım kim derseniz kendisiyle yapılan bir ropörtaj;

11 Beğeni

sonunda geliyo

21 Beğeni

Çok şükür ya. geriye kaldı 4 kitap😂

Yazmaya yazmaya yazmayı unuttun :slight_smile:

1 Beğeni

Nuri Yıldırım Rusça çevirmenleri içinde en sevdiğimdir. Umarım daha fazla eser çevirir. Yaşı da epey var , Allah uzun ömür versin.

2 Beğeni

En sonunda… Umarım serinin devamını getirirler.

3 kalmadı mı ya goodreadste 5kitap gösteriyo

Boyutlarını da az daha büyütseler bu serinin çok daha güzel olur.

2 Beğeni

Bu kitap Kaçırılan Çocuk adıyla en azından kısaltılmış metin olarak çeşitli yayınevleriden çocuk kitabı olarak çıkmıştı

1 Beğeni
5 Beğeni

Kapağı ben de çok beğendim.

1 Beğeni

Evet halen dediğiniz şekilde satışta. Zamanında İş Gençlik Klasikleri serisinde tam metin olarak da çıkmıştı elimde mevcut. Ancak şu anda tam metin baskısı yok.

Yok benim okuyaxağım 4 kitap kaldı. Toplam 5 kitap evet.

Pegasus yine Ephesus’a bağladı. Ayn Rand kitapları iyiden iyiye TMÇ’nin çıkış hikayesine dönmüşken yayınladıkları kitaplar da bunlar :man_facepalming:

5 Beğeni

İlknokta’da satışa çıktılar.

9 Beğeni