Yeni Kitap Haberleri

Jules Verne yok mu :scream:

Jules Verne baskıda herhalde ama şu var, bekleyenleri oluyor galiba

Epsilon ve Harper Lee iyi günler diler. :slight_smile:

10 Beğeni

Vay be… Sel den alışmışız insan tuhaf oluyor :slight_smile:

8 Beğeni

Çizgi Düşler’den yeni Star Wars çizgiromanları

9 Beğeni

12 mart

4 Beğeni

Uzunca süredir fantastik, bilim kurgu, korku ve gerilim okuyorum ve korku & gerilimde ilerleyebileceğime inandım. Ve hayalimi gerçekleştirdim. Korku & Gerilim türündeki Gizlenen Vahşet isimli ilk kitabım yayımlandı. Şayet bir şans verirseniz çok mutlu olurum :slight_smile:

Yazarken gözlem ve hayal gücünün yanı sıra akıcılığı sağlamak adına mizah da ekleyerek enteresan bir tat oluşturmaya çabaladım. Fikirleriniz benim için çok önemli :slight_smile: Konusu ise bir patron şirketinde at koşturan patronun değişimiyle beraber eş zamanlı olarak huzur dolu şehirde de suç ve şiddetin boy göstermesi diyebilirim. Sonda bir de kitaptan bağımsız olarak hikaye denemesi yer alıyor.

26 Beğeni

Okuru bol olsun tebrik ederim. :slight_smile:

Başarılar ve güzel satışlar dilerim :pray:

—Konusu ise bir patron şirketinde at koşturan patronun— Yanlış anlamayın ama belki aylarca belki yıllarca uğraşıp bir kitap yazıyorsunuz ve sonra bizzat yaptığınız tanıtımınızdaki bu cümleyle açıkçası bende kitabınızla alakalı olumlu bir izlenim bırakmadınız. Yine de başarılar dilerim, emeğinize sağlık.

5 Beğeni

Yeni bir Robert Louis Stevenson basımı geliyor. Bu yayınevini takip etmenizi öneririm.

18 Beğeni

Harika kapaklar tasarlıyorlar. Radarımda olan bir yayınevi.

4 Beğeni

Kesinlikle öyle. Yayın politikası olarak basımı olmayan ya da daha önce dilimize hiç çevrilmemiş kitaplar basmaları da takdire şayan.

4 Beğeni

Yayınevinin ismi ne? Yedi mi?

Evet Yedi Yayınları.

1 Beğeni

Katilbot 4 geldi

20 Beğeni

Bu seri 5 te bitti mi devam ediyor mu acaba?

1 Beğeni

Ki

Lo

K
https://www.babil.com/innsmouth-un-uzerindeki-golge-kitabi-h-p-lovecraft
61

Can

Çizgiromanlardan yeniler

Kuy

St
https://www.babil.com/star-wars-darth-vader-kitabi-charles-soule

15 Beğeni

Pangea ya sevindim. Lovecraft gereksizdi, wells iyidir :smiley:

3 Beğeni

Onu bende bilmiyorum.

1 Beğeni

Ki

Bülent Ayyıldız genç yazarlar arasında takip ettiğim nadir yerli yazarlardan, farklı bir tarzı var seviyorum.

Yalnız bu kitap yeni değil, tekrar baskı yapıp bu kitaplık altına almışlar sanırım.

3 Beğeni