Yeni Kitap Haberleri

Akhilleus’un Şarkısı gerçekten İthaki’ye geçmiş demek. İyi ki bitmeden almışım Everest’ten.

6 Beğeni

İthaki helal olsun bunları bekliyoruz işte senden. Mekanın sahibi sensin yeter ki eski günlerini hatırla arkadaş yaa…

14 Beğeni

Gözler listede Kadim Kanunlar’ın devam kitabını aramadı değil , olsun yine de İthaki dolu dolu geliyor bu ayda :slightly_smiling_face:

14 Beğeni

Körler Ülkesi ve Diğer Karanlık Öyküler kitabını Karanlık Kitap serisinde göreceğiz sanırım.

7 Beğeni

Bilimkurgu Klasiklerinden yok bir şeyler değil mi?

2 Beğeni

Oooo kılıçlar çağı geliyorsa tamamdır, muhteşem! Bayram geldiiiiiii! :smiley: :clap::clap::clap::clap:
Onun dışında başka neler var peki, sadece Vaizler ve Karanlık Kitaplık mı?

9 Beğeni

Sırça Köşk - Sabahattin Ali
Akhilleus’un Şarkısı - Madeline Miller
Kılıçlar Çağı - Michael J. Sullivan
Ay Polisi - Tom Gauld
Körler Ülkesi ve Diğer Karanlık Öyküler - H.G. Wells
Vaiz 6 ve 7
Dış Kapının Mandalı - Arzu Uçar
Orman Kitabı - Kipling
Nisyan Adası - Ebru Çetindağ
Dişli Kızlar - Jennifer Mathieu

13 Beğeni

Kadim Kanunlar Kasım’da, Aralık’ta, Şubat’ta, Mart’ta ve şimdi de Nisan’da çıkacak, bu sefer inanıyorum. :smiley:

7 Beğeni

Teşekkür ederim. :slight_smile: Anlaşılan İthaki dolu dolu geliyor yine.
Bu arada İthaki bir ara Robert Jackson Bennett’in Foundry serisini de basmayı düşünse keşke, İlahi Kentler serisinin tadı hâlâ damağımda.

5 Beğeni

Ben de geçmez diye almıştım, yan yana uyumsuz olmuşlardı. Neyse ki rafta düzgün dursunlar diye bir kaygım artık yok. :smiley:

2 Beğeni

Kılıçlar cağı geliyor gelmesine de ne zaman alırım kim bilir. Ilkini 14 tlye alınca ikincisini o fiyat olmadan alasım gelmeyecek. 40 tl ile çıksa filan bari %50 ile belki alırdım. 50 veya üzeri çıkarsa sıkıntı. :grin:

4 Beğeni

Vaiz 6 ve 7 için 5 Mart demişlerdi daha önce. Acaba ön sipariş tarihi miydi?

2 Beğeni

Kılıçlar Çağı ve Akhilleus’un Şarkısı harika oldu. Epeydir bekliyordum.

3 Beğeni

H.g. wells kitapliginda olur buyuk ihtimal. Zira hem bu serideki uzun zamandir yeni kitap yoktu, hemde bu ayki karanlik kitaplik kitabi lovecraftten cikmisti.

5 Beğeni

9 Beğeni

iyi güzelde üç cisim probleminin 3.kitabınıda bassalar keşke

3 Beğeni

Kısa Dünya Tarihi’ni ilk kez görüyorum. Diğer iki kitap mevcut bende. Ama şuan internette de bulamıyorum 3.kitabı hiçbir yerde. Yakında mı çıkacak bu?

Kısa Dünya Tarihi 3 . kitap çıkmadı, çok uzun zaman oldu bende bekliyorum.

2 Beğeni

Eylulde duyuruldu bu seri. Ama telifi dusmesine ve kapagida kendi calisanlari hamdi bey yapmasina ragmen 3. Kitap cikmadi. Geriye tek mantikli cevap kitabi yeniden baska birine cevirtiyorlar.

1 Beğeni

Yükleme: 6E9EB500-54DB-46BD-8827-D42602F73E72.png…
vaiz 6-7 ve kılıçlar çağı 13 mart

15 Beğeni