Yeni Kitap Haberleri

Daha ellerine geçmedi herhalde. Ben ayın 2 sinde söylemişim. Daha çıkacak idefix.

@Tobizume evet biz de çok sevinçliyiz :slight_smile: beklediğimiz bir kitaptı

1 Beğeni

Watchmen Başlangıç serisinin devamı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? VAİZ’e abanınca unuttular sanırım :smile:

Sonunda geliyor

7 Beğeni

Margaret Atwood’un Handmaid’s Tale kitabının devamı olarak yazdığı Testaments’in türkçe çevirisini bekliyorum heyecanla.

Saga’nın 6. cildi ne zaman raflarda olacakmış acaba, bilgi var mı? Çizgi romancıları arıyorum belli değil diyorlar. Marmara Çizgi’yi aradım yakında diyor.

ben ilk kitabı almıştım ama daha okuyamadım kitap hakkında yorum yapar mısınız acaba sıramda biraz öne çekebilirim bide dizisini izlediyseniz beğendiniz mi

PKD - Valis kitabı da önümüzdeki hafta çıkabilir. PKD hayranlarına duyurulur.

4 Beğeni

Geçen haftasonu Ankara fuarında bu haftadan için ellerine geleceğini söylemişlerdi hatta Resimde 6. Cilt var, üstelik 3er cilti içeren özel baskılar çıkacak demislerdi.

1 Beğeni

İlk kitabı okudum, yer yer durağan ama kesinlikle sıkıcı değil. Çok gergin bir atmosferde geçiyor. Distopya türünün en iyi örneklerinden biri bence. Birinci ağızdan anlatımı var ve oldukça akıcı. Karanlık ve depresif bir yapısı var genel olarak. Konusunu az çok biliyorsunuzdur.

Dizisi şu ana kadar 3 sezon yayınlandı ama 1. sezondan sonra kitabın dışına çıktı. Yine de çok güzel gidiyor.

Bir de çizgi romanı çıktı. Kitaba bağlı kalmışlar ama özet niteliğinde. Onu da tavsiye ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

sağ olun yorum için ben kitapların arkasını bile okumadan başlıyorum o yüzden hiç bir fikrim olmuyo bir kitabı alırken insanların yorumlarına göre alıyorum :slight_smile:

Kitap fuarından sonra internet satışı açılacakmış.

Ben Babil’den sipariş vermiştim. Bu akşamüstü kargoya vermişler

Yalnız İthaki yetkilileri “Elric Ruh Hırsızı kitabı ne zaman basılır” sorusuna hiç cevap vermiyor :slight_smile: Çok tuhaf.
Ben de birkaç kez sordum instagramdan. Basmayacaksanız “basmayacağız” deyin olsun bitsin.

4 Beğeni

Aynı şeyi Zaman Çarkı karton kapaklar için de yapıyorlar, resmen yayınevinden soğumama sebep olmak üzereler.

1 Beğeni

Sözünü ettiğim kitabı sahaflar 90-100 TL’ye satıyor. Gördüğüm kadarıyla bu kitabın tekrar basılmasını bekleyen pek çok okuyucu var. İnstagramda da soran okuyucuları görüyorum çünkü. İthaki zaten kitabı bassa, biliyoruz ki noktasına bile dokunmadan (düzeltme vs) aynen basacak, herhangi bir ek masraf yok yani. Belki çok satmayacak ama zarar edeceğini de sanmıyorum. Bunlar benim düşüncelerim tabi.

1 Beğeni

Sevgili Kayıp Rıhtım okurları, editörleri ve yazarları

Öykü Seçkisi’nin uzun süredir yazarlarından birisiyim ve “Okzo Hikayeleri” olarak adlandırdığım fantastik kurgu serimin,
GARİBANLARIN ŞAMPİYONU isimli kitabı satışa çıktı.

Fantastik sever kitap kurtlarının seveceğini düşünüyorum… Alıp okumak isteyen dostlarım için sipariş linki aşağıda…

Arka kapak tanıtım yazısı:
Okzo isimli Gököküz’ün boynuzlarında bir avare gezegen Okzo’da, Posta ve Yazı İşleri’nde zarf yalayıcısı Herpolen, büyükbabasını kaybettikten sonra Ballar şehrinden-farkında olmadan-sürülür ve dönüp dönemeyeceği belli olmayan bir yola çıkar. Krallığın en hızlı koşucusu Singis, Ayı Kral Golin’den kaçıp yüzünü hiç görmediği Herpo ile bilmeden bir kader ortaklığına adım atarlar. Onlara, kimi zaman yanlarında kimi zaman karşılarında olacak olan Tılsım, Ciency ve Süslükaktüs Rey gibi savaşçılar eşlik edecekler.

Garibanların Şampiyonu 'nda, kahramanlarımızın yeniden özgürlüklerine kavuşmak için çıktıkları yolda başlarına gelenler anlatılır, anlatılıyor ve daha daha anlatılacak…

20 Beğeni

Biliyorum ve aynı şekilde ben de bekliyorum Elric: Ruh Hırsızı’nı çünkü geçen ay falan diğer 5 kitabı toplu olarak aldım ama ilk kitap olmadığı için seriye başlayamıyorum. Zaman Çarkı için de aynı şey geçerli, dediğiniz gibi noktasına dahi dokunmayacaklar ama hala yeni kitap çıkarma peşindeler maalesef :man_facepalming:t2:

1 Beğeni

Ve geldi yeni bebek…

17 Beğeni

10 Mart’ta çıkmıyor muydu o?

Tebrikler. Hayırlı olsun.

1 Beğeni